Oferty
Doradca Klienta
Sprzedaż

Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

sprzedaż

Opis stanowiska

Home Credit Group sp. z o. o. jest spółką specjalizująca się w kompleksowej obsłudze procesów sprzedażowych w Grupie Murapol, która od 22 lat realizuje projekty w obszarze budownictwa wielorodzinnego w kilkunastu miastach Polski oraz zagranicą. W skład Grupy Murapol wchodzi kilkadziesiąt spółek, które operują w trzech segmentach rynku: deweloperskim, wykonawczym oraz inwestycyjnym.

O Grupie Murapol:

22 lata na rynku deweloperskim

404 wzniesione budynki

26600 przekazanych mieszkań

600 pracowników i współpracowników

Oddziały w 18 miastach Polski

...bo wszędzie dobrzy, ale u nas najlepsi

Twój zakres obowiązków

  • pozyskanie i aktywne prowadzenie klienta
  • obsługa i kontrola procesu sprzedaży
  • obsługa systemu CRM
  • realizacja zadań sprzedażowych
  • podpisywanie umów deweloperskich
  • bieżąca obsługa klientów spółki w zakresie zagadnień związanych z procesem sprzedaży oraz pomoc w tym obszarze

Idealny kandydat to osoba:

  • pełna entuzjazmu, która nie boi się wyzwań
  • potrafiąca pracować pod presją czasu
  • o wysokiej kulturze osobistej, potrafiąca odnaleźć się w każdej sytuacji
  • lubiąca pracę z ludźmi oraz wyzwania, które stawiają przed nią kolejni Klienci
  • zainteresowana tematyką nieruchomości
  • potrafiąca aktywnie pozyskiwać klientów i posiadająca zdolności handlowe
  • z doświadczeniem zawodowym zdobytym w segmencie obrotu nieruchomościami

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej, będącej wiodącą firmą w swojej branży
  • Możliwość rozwoju przez udział w realizacji interesujących projektów
  • Szeroki wachlarz benefitów pracowniczych
  • Wymagające, ale przyjazne środowisko pracy
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego