Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Loyalty Product Manager
new
PM
Nairobia Sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
koordynator projektów
agencja marketingowa
marketing
product manager
programy lojalnościowe
analiza
Microsoft Excel
Opis stanowiska

Jesteśmy Agencją Marketingu Zintegrowanego istniejąca na rynku od 19 lat. Mamy kompetencje w obszarach (poszczególne działy agencji) komunikacji i promocji, programów lojalnościowych oraz field & event marketingu. Łączymy online z offlinem oraz brand experience.

Obecnie powiększamy nasz dział programów lojalnościowych w którym stawiamy przede wszystkim na POTRZEBY naszych klientów, uczestników programów lojalnościowych oraz naszych pracowników.

Znając potrzeby tych trzech grup docelowych tworzymy nie tylko najlepsze Programy Lojalnościowe, ale i przyjazne pełne luzu i fun’u miejsce pracy, w którym rozwiniesz skrzydła.

U nas nie ma struktury organizacji charakterystycznej dla korporacji. Pracujemy w kulturze start’upu – będziesz mógł/a wykazać się samodzielnością i kreatywnością w obszarze powierzonych Ci zadań.

🤓Loyalty Product Manager

📍Warszawa, ul. Marconich 11

Wyślij swoje CV, jeśli:

  • Jesteś osobą, która ma doświadczenie zawodowe w SAMODZIELNYM przygotowaniu i realizacji skutecznych projektów marketingowych z wykorzystaniem programów lojalnościowych - doświadczenie w obsłudze i prowadzeniu programu lojalnościowego B2B i/lub B2C po stronie agencji lub w strukturach klienta jest wymagane
  • Potrafisz zorganizować swoją pracę i nadzorować pracę innych, a także wyznaczać cele i dążyć do ich realizacji - masz doświadczenie i umiejętność pracy w kulturze projektowej
  • Posiadasz umiejętności analityczne - doświadczenie w przygotowaniu raportów, analizy danych
  • Twoje umiejętności komunikacyjne są na bardzo wysokim poziomie;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, a szczególnie w zakresie Excel
  • Masz wykształcenie wyższe

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad sprawnym działaniem programu lojalnościowego oraz nad obsługą klienta
  • Zarządzanie programem i zespołem powołanym do realizacji programu – ścisła współpraca i koordynacja prac podległych osób oraz zewnętrznych i wewnętrznych dostawców (kreacja, analityka, IT i itp.)
  • Współodpowiedzialność za strategię, rozwój oraz marketing podczas całego cyklu życia programu lojalnościowego – w tym definiowanie kluczowych korzyści, wartości programu, KPI oraz tworzenie i wdrażanie umówionych planów
  • Poszukiwanie i rekomendowanie nowych funkcjonalności i rozwiązań dla programu lojalnościowego - proponowanie, prezentowanie i konsultowanie rozwiązań, analiza trendów rynkowych
  • Kontrola i koordynowanie działań komunikacyjnych programu z szerokiego spektrum nowoczesnych narzędzi
  • Testowanie funkcjonalne dostarczanych rozwiązań
  • Tworzenie wycen, harmonogramów, prezentacji oraz prowadzenie dokumentacji projektowej, w tym przygotowanie raportów budżetowych oraz wykonawczych
  • Codzienny kontakt z klientem w zakresie działań operacyjnych oraz innymi interesariuszami projektu

Co oferujemy

  • Projekty dla dużych międzynarodowych marek
  • Bezpośrednią współpracę z doświadczonym zespołem specjalistów z obszarów strategii, kreacji, UX, developerów, finansów i prawa
  • Stałą prace na etat
  • Możliwość pracy zdalnej oraz z biura
  • Szkolenia w każdy piątek i wsparcie w rozwoju
  • Parking dla wszystkich pracowników
  • Brak dress code’u
  • Suche żarty i dobre towarzystwo