Oferty
Social Media Guru
Marketing

Katowice
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Wymagane umiejętności

fb ads

LinkedIn Ads

social media

tworzenie strategii

analityczne myślenie

Opis stanowiska

Zatrudnimy Guru Social Media! Jesteśmy zespołem młodych i ambitnych osób, działających pod szyldem agencji kreatywnej Nakatomi. Poszukujemy pozytywnych osób, odnajdującej się w Social Media, Google Analytics, FB Ads itp... musisz po prostu pokazać nam, że jesteś w pełni samodzielny i poprowadzisz naszych klientów w profesjonalny sposób od pierwszego dnia współpracy z nami.

Czego od Ciebie oczekujemy - Wymagania:

– Doświadczenie w przygotowywaniu strategii komunikacji w mediach społecznościowych tj. Facebook, Twitter, LinkedIn,

– Współtworzenie strategii w mediach społecznościowych marki (Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, TikTok, YouTube)

– Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego lub francuskiego

– Umiejętność obsługi systemu reklamowego Facebooka Ads oraz tworzenia raportów z prowadzonych kampanii,

– Umiejętność analizy danych za pośrednictwem Google Analytics,

– Posiadanie wiedzy na temat aktualnych trendów w reklamie i marketingu online,

– Posługiwanie się poprawną polszczyzną w mowie i piśmie,

– Doświadczenie w przygotowywaniu ofert handlowych w zakresie mediów społecznościowych

Oferujemy w zamian:

– Atrakcyjne zarobki na umowie B2B - nie mniej niż 8000 netto

– Możliwość rozwoju w strukturach firmy nastawionej na nowoczesne rozwiązania, a także podnoszenie kwalifikacji,

– Przestrzeń na proponowanie własnych pomysłów i rozwiązań,

– Perspektywę rozwoju i dłuższej współpracy pod okiem doświadczonych pracowników,

– Udział w ambitnych projektach dla renomowanych klientów różnorodnych branż,

– Atrakcyjny system premiowy,

– Doskonalenie umiejętności poprzez udział w szkoleniach.

Czekamy właśnie na Ciebie jeśli myślisz poważni o swojej przyszłości i chce związać się z nami na lata.