Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Social Media Specialist - branża fashion
new
Marketing
NAOKO

NAOKO
Łódź
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
e-commerce
data analyst
social media
marketing
pr
Opis stanowiska

Marka NAOKO poszukuje specjalistki/specjalisty ds. social mediów i influencer marketingu, która/który wesprze zespół w prowadzeniu i realizacji działań marketingowych.

Zapraszamy Cię do nas jeśli:

● masz doświadczenie w prowadzeniu i analizie kampanii z influencerami, najlepiej w branży fashion

● potrafisz zawodowo obsługiwać media społecznościowe

● umiesz się poruszać po Google Analytics & Facebook Ads

● posiadasz umiejętność budowania sieci kontaktów

● możesz/chcesz pracować stacjonarnie w naszym biurze

● jesteś osobą kreatywną i chętnie poszukasz z nami rozwiązań "out of the box"

● potrafisz pracować w zespole

Czym się będziesz zajmować:

● współpracą z influencerami w Polsce i za granicą

● wsparciem w obsłudze mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, TikTok)

● tworzeniem kampanii - od pomysłu przez realizację po raportowanie efektów

● budowaniem oraz utrzymanie sieci kontaktów

● nawiązywaniem i utrzymywaniem relacji z influencerami oraz negocjowaniem warunków współpracy

● kontrolą kosztów, monitorowaniem przebiegu projektów oraz bieżącą optymalizacją

To Cię może przekonać:

● luźna, przyjazna, kreatywna atmosfera

● ciekawe projekty i spory budżet na testy ;)

● stały rozwój - regularne szkolenia

● wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia - daj nam znać ile chcesz zarabiać i zobaczymy co możemy zrobić :)

● praca stacjonarna na pełen etat w biurze w Rąbieniu AB, ul. Wolska