• Wszystkie ofertyWrocławSprzedażNew Business Development Manager
    New Business Development Manager
    Sprzedaż
    Napoleon sp z o.o.

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    demo produktu
    outreach
    język polski
    B2B
    it
    Sprzedaż SaaS

    Mile widziane

    Angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    NapoleonCat to szybko rozwijające się narzędzie SaaS do zarządzania obecnością marek w mediach społecznościowych. Mamy klientów w ponad 60 krajach na wszystkich kontynentach. Pomagamy firmom efektywnie i na dużą skalę budować oraz wzmacniać relacje z ich klientami. Naszą ambicją jest stać się wiodącym narzędziem do zarządzania mediami społecznościowymi dla małych i średnich przedsiębiorstw na całym świecie. Jesteśmy Partnerem Biznesowym Meta i działamy w Google Cloud.

    Jeśli chcesz szlifować swoje skille w otwartym i zaangażowanym środowisku, to zobacz, kogo szukamy!

    Twoje codzienne zadania:

    • Proaktywne działania outreachowe - email, LinkedIn, telefon, w celu umówienia spotkania/demo produktowego
    • Obsługa rynku polskiego (płynny język polski C2)
    • Uczestniczenie w demo narzędzia z klientem
    • Realizacja miesięcznych założeń sprzedażowych
    • Praca nad projektami międzyzespołowymi z zespołem marketingu

    Wymagania:

    • Masz minimum 3 lata doświadczenia w branży IT lub w firmie technologicznej oferującej SaaSowe rozwiązania B2B
    • Rozumiesz klientów z rynku e-commerce i z Agencji Marketingowych oraz otoczenie w jakim funkcjonujemy (B2B SaaS, MarTech, global SME i Enterprise)
    • Masz udokumentowane osiągnięcia sprzedażowe w branży IT
    • Współpracowałeś z dużymi markami/organizacjami
    • Masz łatwość komunikacji z osobami na różnych szczeblach, w tym C level
    • Potrafisz dbać o swoje pozytywne nastawienie podczas długiego procesu sprzedażowego
    • Lubisz pracę w zespole
    • Potrafisz samodzielnie zarządzać swoją pracą i priorytetyzować działania tak, żeby dowieźć założone KPI
    • Cechuje Cię proaktywność i kreatywność w działaniach sprzedażowych
    • Lubisz się uczyć nowych rzeczy, poznawać i wdrażać narzędzia/technologie usprawniające pracę

    Mile widziane:

    • Płynny język angielski
    • Doświadczenie w roli SDR

    Twoje środowisko pracy i korzyści:

    • Weźmiesz udział w szybkim rozwoju aplikacji SaaS używanej firmy na całym świecie.
    • Jako firma działamy globalnie i jesteśmy jedynym, oficjalnym partnerem marketingowym Meta w Polsce.
    • Będziesz współpracował z zespołem pozytywnie zakręconych ludzi, którzy ufają sobie nawzajem i wierzą w to, co robią.
    • Staramy się koncentrować na celach, a nie statusach czy sprawozdaniach :)
    • Wspieramy się wzajemnie zarówno we wdrożeniu jak i w bieżącej pracy nad projektami.
    • Pracujemy zdalnie, ale jeśli masz ochotę pracować z biura, zapraszamy Cię do co-worku w ścisłym centrum Warszawy
    • Chcesz się nadal rozwijać, a to kosztuje? Żaden problem, skorzystaj z dedykowanego budżetu.
    • Martwisz się o swoje zdrowie i dostępność do usług medycznych? To już standard na rynku, więc nie ma o czym mówić - ale pakiet medyczny posiadamy :)
    • Lubisz spotkania w realu, śmiech i zabawę? My też! Zapraszamy Cię na imprezy integracyjne, nocne pogaduchy, ekstremalne przygody :)

    2 070 - 2 329 USD

    B2B