Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Content Marketingu B2B
new
Marketing
Navifleet | Intellect

6 000 - 9 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
4 600 - 6 800 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Google Analytics
seo
SEM
Mile widziane
saas
Opis stanowiska

Miejsce pracy: Praca stacjonarna w biurze w okolicach Nowego Sącza lub hybrydowo.

W NAVIFLEET rozwijamy system telematyczny i oprogramowanie do zarządzania flotą pojazdów. Nasze oprogramowanie analizuje parametry pojazdów i pomaga lepiej zaplanować ich wykorzystanie. Pracujemy dla ponad 1700 specjalistów na terenie całej Polski.

Kogo szukamy?

Poszukujemy Specjalisty ds. Marketingu, który będzie pasjonatem tworzenia treści. Będziesz odpowiedzialny za tworzenie merytorycznych i angażujących treści, jak również za interakcję z różnymi zespołami w celu zrozumienia wyzwań i potrzeb rynku oraz efektywnego promowania produktów firmy.

Twoje obowiązki:

● Tworzenie merytorycznej i angażującej treści na temat zarządzania flotą pojazdów.

● Pisanie treści prezentujących i promujących nasze produkty i usługi.

● Publikacja treści na naszej stronie, naszym blogu, w mediów społecznościowych i w naszym newsletterze.

● Prowadzenie rozmów z zespołem produktowym, sprzedażowym, opieki klientów oraz z potencjalnymi i obecnymi klientami.

● Aktywne współtworzenie strategii komunikacyjnej firmy i jej realizacja.

● Współpraca z zespołem designerskim w celu tworzenia kreatywnych i spójnych projektów.

To praca dla Ciebie, jeśli:

● Jesteś otwarty na rozmowy z ludźmi i nie boisz się inicjować kontakt.

● Lubisz pisać.

● Masz kreatywne podejście do tworzenia treści i lubisz myśleć nieszablonowo.

● Cenisz pracę w dynamicznym środowisku startupowym i jesteś gotowy na przejęcie odpowiedzialności.

● Masz podejście do pracy według koncepcji Lean Startup.

Nasze wymagania:

● Doświadczenie w tworzeniu treści zorientowanych na Klienta.

● Zdolności komunikacyjnych, ciekawości i otwartości na innych ludzi - nie możesz bać się zadzwonić i porozmawiać np. z naszym Klientem.

● Bardzo dobrej organizacji pracy.

● Podstawowej znajomości zagadnień marketingowych (Google Analytics , SEO, SEM).

● Super jeśli masz doświadczenie w marketingu produktów SaaS.

Co możemy Ci zaoferować?

● Nowo utworzone stanowisko: Masz szansę na ogromny rozwój i wdrażanie własnych pomysłów w życie.

● Wynagrodzenie: od 4600 zł do 6800 zł netto przy umowie o pracę, od 6 000 zł do 9 000 zł netto B2B

● Staranne wdrożenie: Zależy nam na Twoim sukcesie, dlatego zapewniamy wsparcie na każdym etapie adaptacji.

● Rozwój zawodowy: Będziesz miał możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach i wymianie wiedzy z różnorodnym zespołem ekspertów – programistów, produktowców, menedżerów, handlowców i właścicieli.

● Otwarte i bezpośrednie relacje: Pielęgnujemy kulturę otwartości i bezpośredniego kontaktu we wszystkich zespołach.

● Wpływ na narzędzia pracy: Możesz samodzielnie wybrać sprzęt, z którego najchętniej korzystasz – telefon czy komputer.

● Aktywny udział w kształtowaniu procesów: Twoje pomysły i opinie są dla nas cenne; razem będziemy doskonalić naszą organizację.

● Tworzenie kameralnej, nowoczesnej firmy: Dołącz do nas i miej wpływ na rozwój technologicznej branży, która dynamicznie się rozwija.

● Pakiet socjalny: Zapewniamy bezpłatne obiady, kartę Multisport, lekcje języka angielskiego oraz finansowanie kursów i szkoleń.

Jak wygląda nasz proces rekrutacyjny?

Twoje CV zostanie przeanalizowane bezpośrednio przez jednego z członków zespołu marketingowego. Jeśli Twoja aplikacja będzie zgodna z naszymi oczekiwaniami:

● Krótka rozmowa: e-mailowo poinformujemy Cię o przejściu do kolejnego etapu i umówimy się na krótką rozmowę - chcemy zadać Ci podstawowe pytania i ustalić kolejne kroki. Rozmowa potrwa do 30 minut. Rozmowę poprowadzi Patryk.

● Spotkanie z zespołem: w kolejnym kroku spotkamy się w naszym biurze lub online z naszym zespołem na 2 godzinną rozmowę kwalifikacyjną.

● Ostatni etap to zaproszenie na spotkanie, podczas którego wykorzystamy elementy Assessment Center.

6 000 - 9 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B

4 600 - 6 800 PLN

Brutto miesięcznie - UoP