Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Inżynier ds. serwisu i gwarancji
new
Inżynieria
NDI

NDI
Gdańsk
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
wykształcenie wyższe
proces gwarancji
dobra organizacja pracy
Opis stanowiska

ZAKRES ZADAŃ

  • Kompleksowe prowadzenie procesu usuwania wad w ramach zakończonych inwestycji objętych zobowiązaniami rękojmi i gwarancji;
  • Weryfikacja oraz kwalifikacja wad jako zasadne lub niezasadne, koordynacja i nadzór procesu usuwania wad w odniesieniu do obowiązujących terminów kontraktowych;
  • Ewidencja zgłoszeń oraz archiwizacja dokumentów w ramach rejestrów i systemu informatycznego;
  • Udział i reprezentowanie NDI w kontaktach z Inwestorem oraz podwykonawcami.

PROFIL KANDYDATA

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: budownictwo)
  • Minimum rok doświadczenia na stanowisku o zbliżonym profilu zawodowym
  • Doświadczenie zawodowe w realizacji procesu gwarancji i reklamacji
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Dobra organizacja pracy, sumienność oraz dbałość o szczegóły
  • Umiejętność budowania relacji interpersonalnych
  • Odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu

OFERTA

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
  • Pakiet benefitów (dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej; ubezpieczenie na życie; karta MultiSport; spotkania integracyjne; Pracowniczy Plan Kapitałowy)
  • Dbamy o rozwój pracowników - w ramach Akademii NDI prowadzimy profesjonalne szkolenia