Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Referentka ds. administracyjnych
new
Inżynieria
NDI

NDI
Katowice
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
prawo jazdy
dobra organizacja pracy
Microsoft Office
Opis stanowiska

Zakres zadań:

  • Prowadzenie sekretariatu Biura Budowy
  • Kompletowanie oraz archiwizowanie niezbędnej dokumentacji w zakresie Projektu
  • Elektroniczne oraz tradycyjne ewidencjonowanie przychodzącej oraz wychodzącejkorespondencji Projektu
  • Kompletowanie skanów dokumentów Projektu na wyznaczonym serwerze NDI
  • Opisywanie w systemie NDI faktur dotyczących kosztów związanych z zakupem artykułów biurowych, spożywczych oraz rozliczanie i opisywanie faktur gotówkowych dotyczących Projektu
  • Sporządzanie zamówień na potrzeby Biura Budowy
  • Rozdzielanie przyjętej korespondencji wg dekretacji dyrektora Projektu
  • Organizacja i koordynacja spotkań i zebrań odbywających się w Biurze Budowy
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w Biurze Budowy dokumentów i wspomaganie kierownictwa w pracach administracyjnych
  • Bieżące uzupełnianie materiałów biurowych, środków czystości, art. spożywczych itp.
  • Bieżąca współpraca z dostawcami usług zewnętrznych (dotyczy m.in. art. biurowych, spożywczych, usług kurierskich itp.)
  • Wykonywanie poleceń przełożonego oraz przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP i p.poż

Profil kandydata:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office ( w szczególności Excel)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Elastyczność oraz zaangażowanie w realizowane zadania
  • Odpowiedzialność oraz samodzielność w działaniu
  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność