Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. wycen (branża kubaturowa)
new
Inżynieria
NDI

NDI
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Office
wykształcenie wyższe
AutoCAD
Norma
branża budowlana
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w przygotowaniu przetargów
  • Weryfikacja przedmiarów robót
  • Sporządzanie przedmiarów, kalkulacji, kosztorysów i wycen
  • Kierowanie zapytań ofertowych do podwykonawców i dostawców branżowych niezbędnych do przygotowania wyceny
  • Weryfikacja otrzymanych ofert od podwykonawców lub dostawców
  • Analizowanie dokumentacji projektowej lub opisu określającego rodzaj, zakres i sposób wykonywania robót wynikających z inwentaryzacji i wymogów Zamawiającego
  • Sprawdzanie prawidłowości kosztorysów ofertowych i ich weryfikacja pod względem merytorycznym
  • Analizowanie i zgłaszanie możliwych rozwiązań zastępczych optymalizacyjnych
  • Uczestnictwo w wizjach lokalnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie lub magisterskie – kierunek budownictwo
  • Min. 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku, w przygotowywaniu kosztorysów na bazie specyfikacji technicznej w branży kubaturowej - warunek konieczny
  • Znajomość programów Autocad (2D), pakiet MS Office (w szczególności MS Excel), Norma
  • Znajomość branży budowlanej oraz cen i kosztów materiałów budowlanych i wykończeniowych, kosztów i usług
  • Umiejętność pracy w zespole, wysoka komunikatywność
  • Umiejętność dobrej organizacji i planowania pracy (terminowość) oraz pracy pod presją czasu