Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Przedstawiciel handlowy
new
Sales
Neptis S.A.

Neptis S.A.
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
account manager
Mile widziane
CRM
Opis stanowiska

Neptis S.A. jest twórcą między innymi z platform Yanosik Autoplac. Z naszych rozwiązań korzysta ponad 2 miliony użytkowników miesięcznie!

Tworzymy dedykowane rozwiązania IT, na platformach iOS i Android. Wspieramy naszych Klientów z sektora B2B i B2C, dostarczając profesjonalne rozwiązania dla sektora automotive.

Zajmujemy się odnoszeniem sukcesów! Jeśli chcesz dołączyć do Yanosik Autoplac TEAM to doskonale się składa, bo aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Key Account Manager - WROCŁAW

Twój zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych oraz rozszerzanie współpracy z istniejącymi Klientami/Partnerami na rynku polskim.
  • Bieżąca i bezpośrednia współpraca z Klientami.
  • Analiza potrzeb aktualnych Klientów i dbanie o relacje z nimi poprzez regularne odwiedziny osobiste oraz kontakt telefoniczny.
  • Przygotowywanie ofert handlowych i finalizacja sprzedaży.
  • Bezpośrednia współpraca z marketingiem i IT.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów/usług w branży automotive.
  • Otwartość na codzienne wyjazdy i na podróże służbowe.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów handlowych.
  • Samodzielność i szukanie skutecznych rozwiązań.
  • Proaktywność i angażowanie się w osiąganie celów.
  • Systematyczność i skrupulatność.
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność utrzymywania pozytywnych relacji.
  • Prawo jazdy kat. B.

  • Twoje obecne kontakty, przede wszystkim z dealerami oraz autokomisami.
  • Doświadczenie w pracy z systemami CRM.

To oferujemy

  • Pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług IT, o stabilnej pozycji na rynku, zatrudniającej blisko 250 osób.
  • Różnorodne zadania zapewniające, że każdy dzień w pracy jest ciekawy
  • Współpracę z ludźmi z pasją otwartymi na dzielenie się swoją wiedzą.
  • Dowolną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt B2B).
  • Możliwość udziału w konferencjach branżowych i szkoleniach.
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, Multisport, język angielski)
  • Happy Mondays - tylko dla odważnych!:)