• Wszystkie ofertyWrocławSEOMłodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka SEO
    Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka SEO
    SEO
    NETIM

    NETIM

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy
    SEO
    marketing

    Mile widziane

    Screaming Frog
    HTML
    Google Search Console
    Google Analytics
    Looker Studio
    CSS

    Opis stanowiska

    TLDR

    • Szukamy młodszego specjalisty lub młodszej specjalistki SEO
    • Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku lub ukończone certyfikaty/kursy
    • Praca hybrydowa (w poniedziałki i piątki pracujemy zdalnie)
    • Elastyczne godziny pracy (nie ma problemu jeśli potrzebujesz wyjść w trakcie pracy)
    • Widełki: 4500 - 6000 PLN brutto miesięcznie

    Kim jesteśmy?

    Jesteśmy agencją marketingową z Wrocławia specjalizującą się w obszarach SEO i kampaniach PPC. Nie obsługujemy masowo klientów (będziesz obsługiwać koło 10 projektów), dla nas liczy się jakość, nie ilość. Pracujemy w zespole, szkolimy się, analizujemy i cały czas optymalizujemy procesy - nie doświadczysz jednak atmosfery korporacyjnej. Zależy nam na dobrych, koleżeńskich relacjach w firmie - każdy jest dla nas ważny. Nasi specjaliści i specjalistki SEO współpracują z działem Content Marketingu, wspólnie przygotowując strategie działań dla naszych klientów.

    Działamy na rynku już 13 lat. Będziesz z nami obsługiwał znane polskie marki i dysponował budżetami, które pozwolą Ci testować różne rozwiązania i narzędzia. Damy Ci dużo swobody i zaufania przy realizacji projektów, jednocześnie na każdym etapie możesz liczyć na wsparcie naszych ekspertów.

    Możemy Ci zaproponować:

    • nieprzytłaczającą liczbę projektów, która pozwoli Ci kreatywnie podejść do każdego z nich;
    • pracę w nowoczesnym, świeżo wyremontowanym biurze w centrum Wrocławia przy ulicy Legnickiej;
    • wszystkie potrzebne Ci narzędzia (brak limitów, jeśli chodzi o licencje) oraz nowoczesne stanowisko pracy (ergonomiczny fotel, macbook, dwa monitory);
    • możliwość szkolenia się w trakcie czasu pracy;
    • budżet na konferencje i szkolenia;
    • dowolną formę współpracy (UoP, B2B);
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, w przedziale między 4500 - 6000 PLN brutto miesięcznie
    • pracę w modelu hybrydowym (zwykle poniedziałki i piątki zdalnie);
    • elastyczne godziny pracy (możliwość rozpoczęcia pracy między 6:00 a 9:00);
    • 39-godzinny tydzień pracy – w piątki pracujemy godzinę krócej;
    • możliwość dopasowania dnia pracy do Twoich potrzeb (masz wizytę u lekarza na 12:00? Żaden problem!);
    • premie za osiągane wyniki (wdrożony system premiowy);
    • dodatkowe mini benefity, np. z okazji urodzin;
    • swobodną niekorporacyjną atmosferę, w firmie, w której pracują ludzie z pasją;

    Na stanowisku młodszego specjalisty lub młodszej specjalistki SEO będziesz:

    • tworzyć strategie optymalizacji, implementować je na stronach naszych klientów i analizować wyniki swojej pracy;
    • przygotowywać research fraz kluczowych w swoich projektach i zlecać treści copywriterom;
    • pozyskiwać wysokiej jakości linki z artykułów sponsorowanych i eksperckich;
    • kontaktować się z klientami (bez obaw, tych mamy super);
    • stale się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności;
    • w dalszej perspektywie przeprowadzać audyty SEO.

    Czego oczekujemy:

    • znasz i interesujesz się marketingiem internetowym, SEO, UX, analityką;
    • potrafisz używać – przynajmniej w podstawowym zakresie – narzędzi takich jak: Google Search Console, Google Analytics, Senuto, Screaming Frog, Google Keyword Planner, Ahrefs, Excel;
    • jesteś samodzielny/-a, obowiązkowy/-a, odpowiedzialny/-a (to dla nas bardzo ważne),
    • obsługa WordPressa nie jest Ci obca;
    • wyciągasz trafne wnioski z dostępnych narzędzi i danych;
    • potrafisz optymalizować treści pod kątem SEO;
    • jesteś uprzejmy/-a, kulturalny/-a, cierpliwy/-a, pomocny/-a dla klientów oraz kolegów i koleżanek z firmy;
    • poprawnie posługujesz się językiem polskim;
    • jesteś sumienny/-a, terminowy/-a i dokładny/-a,
    • fajnie jeśli masz jakąś specjalizację i opowiesz nam o niej podczas rozmowy.

    Sprawdź nasze social media:

    1 165 - 1 554 USD