• Wszystkie ofertyWarszawaLogistykaAdministracjaKoordynator kategorii w dziale UltraFresh
    Koordynator kategorii w dziale UltraFresh
    new
    Logistyka
    Netto Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    Opis stanowiska

    Koordynator Kategori w Dziale Ultra Fresh

      Miejsce pracy: Warszawa

    Twój zakres obowiązków:

    • Systemowe zarzadzanie asortymentem
    • Kontrolowanie zamówień oraz dostaw
    • Przygotowanie i zakładanie promocji
    • Współpraca w zakresie wyboru asortymentu trafiającego do klienta
    • Bezpośrednia, codzienna współpracą z Managerem Kategorii
    • Współpraca z dostawcami
    • Analiza danych sprzedażowych
    • Stała obserwacja rynku, zmieniających się trendów, zachowań konsumentów oraz działań konkurencji

    Nasze wymagania:

    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Umiejętność organizowania pracy własnej i wyznaczania priorytetów
    • Bycie skrupulatnym, asertywnym, dokładnym i sumiennym
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Chęć poznawania nowych trendów

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Wykształcenie wyższe, kierunkowe (ekonomia, zarządzanie, logistyka)
    • Znajomość systemu SAP

    Oferujemy:

    • Karta Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniająca do rabatu na zakupy w Netto
    • Darmowy pakiet opieki medycznej Medicover Zdrowie
    • Możliwość przystąpienia do preferencyjnego ubezpieczenia grupowego PZU
    • Możliwość przystąpienia do programu sportowo-rekreacyjnego Medicover Sport
    • Nagrody jubileuszowe
    • Świąteczne doładowania kart Pluxe
    • Programy pracownicze z nagrodami (m.in. „Poleć znajomego”)
    • Darmowy dostęp do aplikacji językowej eTutor

    Więcej na temat działu, benefitów i kultury organizacyjnej znajdziesz na: www.kariera.netto.pl.