Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Media Coordinator
new
Marketing
Netto Sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
Opis stanowiska

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • współtworzenie i realizacja strategii marketingowej marki Netto
  • zarządzanie kampaniami marketingowymi online i offline wspierającymi sprzedaż oraz dobór odpowiednich narzędzi do jej realizacji
  • cykliczne analizowanie i raportowanie efektywności działań mediowych
  • zarządzanie budżetem mediowym
  • rozwój analityki działań marketingowych 360
  • współpraca z partnerami zewnętrznymi (agencje marketingowe, digitalowe, kreatywne)
  • koordynacja projektów wewnętrznych
  • zarządzanie own media (www, aplikacja, wizytówki google)

Nasze wymagania:

  • Min 3-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • Doświadczenie praktyczne w budowaniu strategii mediowej, planowania i zakupu mediów offline i online
  • Znajomość narzędzi offlineowych oraz digitalowych
  • Znajomość środowiska GA4, DV360, Facebook Ads, narzędzia analityczne do monitoringu MOAT, DAR itp.
  • Kompetencje z zakresu zarządzania projektami na przykładzie rozwoju Retail Media mile widziane
  • Doświadczenie w tworzeniu treści na www, aplikacji mobile, znajomość podstaw działania CMS mile widziane
  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy z liczbami
  • Entuzjazm, kreatywność, wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Znajomość j. angielskiego min (B2)

Oferujemy:

  • Kartę Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniająca do rabatu na zakupy w Netto
  • Darmowy pakiet opieki medycznej Medicover Zdrowie
  • Możliwość przystąpienia do preferencyjnego ubezpieczenia grupowego PZU
  • Możliwość przystąpienia do programu sportowo-rekreacyjnego Medicover Sport
  • Nagrody jubileuszowe
  • Bony Świąteczne
  • Programy pracownicze z nagrodami (m.in. „Poleć znajomego”)
  • Darmowy dostęp do aplikacji językowej eTutor

Więcej na temat działu, benefitów i kultury organizacyjnej znajdziesz na: www.kariera.netto.pl