Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Agent nieruchomości
Sales
Neway Estate & Finance

5 000 - 15 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
sprzedaż
dobra organizacja pracy
doradztwo
komunikatywność
marketing
samodzielność
Mile widziane
prawo jazdy
Opis stanowiska

Praca dla agentów nieruchomości w Zespole Neway Estate w Krakowie.

Neway Estate to biuro nieruchomości.

Nie znajdziesz u nas korporacyjnych reguł.

Sam ustalasz swoje zasady gry, a my w tym pomagamy.

Robimy to, w co wierzymy, a wierzymy w ludzi i relacje.

Nie boimy się eksperymentować i uczyć się na błędach. I to nie jest tylko modne sformułowanie.

Wpadnij na kawę i poznaj nas lepiej!

Będzie Ci tu dobrze, jeśli:

Twoja głowa jest pełna pomysłów i chcesz pracować w pozytywnym zespole.

Czujesz, że teraz coś nie pozwala Ci rozwinąć skrzydeł.

Nie chcesz zwykłego etatu.

Cenisz sobie wolność.

Zakres obowiązków:

  • budowanie trwałych i dobrych relacji z klientami,
  • pośrednictwo w transakcjach sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości,
  • współpracowanie z zespołem, deweloperami, zarządcami nieruchomości, inwestorami,
  • pozyskiwanie nieruchomości, przygotowywaniem profesjonalnych ofert sprzedaży oraz prowadzeniem prezentacji,
  • poszukiwanie najlepszych nieruchomości dla klientów,
  • negocjowanie umów,
  • organizacja umów sprzedaży i przekazania kluczy.

Wymagania:

  • masz doświadczenie w branży nieruchomości lub ogólnopojętej sprzedaży*
  • szukasz miejsca, gdzie naprawdę rozwiniesz skrzydła,

albo po prostu chcesz w spokoju zarabiać pieniądze, a po pracy mieć czas na swoje hobby i rodzinę,

  • lubisz ludzi, ciekawią Cię ich historie i umiesz budować relacje,
  • jesteś organizacyjnym ninja — umiesz perfekcyjnie zarządzać czasem i zadaniami,
  • jesteś pozytywnie nastawiona/y do życia i chcesz pracować w zespole, w którym atmosfera jest tak samo ważna, jak wyniki.

Oferujemy:

  • pracę na umowie B2B,
  • jedne z najwyższych prowizji na krakowskim rynku,
  • klarowną i jasną ścieżkę awansu,
  • elastyczny czas pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • szkolenia prowadzone przez profesjonalistów, praktyków z branży,
  • komputer i telefon marki Apple oraz komplet narzędzi do pracy,
  • fotograf i home staging do wyłącznej dyspozycji naszego biura,
  • publikację i promowanie ofert na wszystkich portalach, bez dodatkowych opłat,
  • indywidualny coaching w rozwoju kariery,
  • pełne wsparcie prawne i merytoryczne przy transakcjach,
  • imprezy firmowe,
  • zespół, który siebie lubi i wspiera nawzajem.
5 000 - 15 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B