Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Młodszy Technik Utrzymania Ruchu
new
Inżynieria
NEWCOLD

NEWCOLD
6 000 - 8 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
dobra organizacja pracy
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i kontrola automatycznego systemu przepływu i składowania materiału

  • Usuwanie awarii, usterek oraz bieżących problemów technicznych

  • Ciągłe utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń poprzez wykonywanie planowanych prac remontowych i działań prewencyjnych
  • Kontrola i zapewnienie stanu części zapasowych dla maszyn i urządzeń w zakładzie

  • Monitoring instalacji alarmowych

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną

  • Monitorowanie alarmów systemu automatycznego przepływu i składowania materiału, usuwanie bieżących usterek i zatrzymań (dźwigi, przenośniki).

  • Wykonywanie działań zapobiegawczych, napraw oraz modyfikacji zgodnie z procedurami i w oparciu o przygotowany plan okresowych remontów i konserwacji.

  • Monitorowanie stanu, bieżąca obsługa i konserwacja: infrastruktury technicznej, mediów, oraz systemów bezpieczeństwa (w tym systemów chłodniczych, redukcji tlenu, PPOŻ)

  • Monitorowanie/Raportowanie parametrów krytycznych i zagrożeń (CCP, detekcja amoniaku, detekcja wodoru, alarmy/usterki centrali PPOŻ)

  • Naprawa usterek samodzielnie lub w zespole (usterek mechanicznych, elektrycznych, z zakresu automatyki przemysłowej i kontroli technicznej)

  • Rejestrowanie i raportowanie odchyleń od planowanych założeń KPI

  • Nadzór i współpraca z dostawcami i serwisami zewnętrznymi

  • Niezwłoczna reakcja w sytuacjach zagrożenia (ogłaszanie/podjęcie ewakuacji, wezwanie służb ratunkowych, minimalizacja strat), raportowanie luk w zabezpieczeniach i potencjalnych zagrożeń

  • Przestrzeganie obowiązujących zasad, procedur i instrukcji, w takich dziedzinach jak bezpieczeństwo produktów żywnościowych, IFS, HACCP, BHP, ochrony środowiska i jakości usług.

  • Odpowiedzialność za czystość (5S) i bezpieczeństwo na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (mechanik, elektyk, automatyk)

  • Doświadczenie w zakresie prac mechanicznych, elektrycznych, dobra znajomość przemysłowych systemów sterowania

  • Biegła obsługa komputera

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i pracy w zespole

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów

  • Zaangażowanie i elastyczność

  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości i w obniżonej zawartości tlenu

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub inne elastyczne formy współpracy;

  • prywatna opieka medyczna;

  • dofinansowanie karty sportowej oraz możliwość dołączenia do grupowej polisy na życie;

  • kompleksowy program wdrożenia;

  • udział w realizacji innowacyjnych projektów z branży chłodniczej;

6 000 - 8 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP