Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. sprzedaży
new
Sales
Nextbike

Nextbike
Katowice
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
komunikatywność
priorytetyzacja
pakiet office
Sales
rynek reklamowy
sprzedaż B2B
power point
excel
branża OOH/DOOH
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • sprzedaż kampanii reklamowych i projektów niestandardowych
  • współpraca z reklamodawcami, domami mediowymi, agencjami PR
  • przygotowywanie zindywidualizowanych ofert handlowych
  • prowadzenie negocjacji i prezentacji sprzedażowych
  • monitorowanie realizacji zamówień we współpracy z działami wspierającymi
  • budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z partnerami biznesowymi

Nasze wymagania:

  • bardzo dobra znajomość lokalnego rynku reklamowego (reklamodawcy, agencje mediowe) – warunek konieczny
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w sprzedaży B2B (środowisko rynku reklamowego)
  • wykształcenie min. średnie
  • proaktywność
  • umiejętność prowadzenia prezentacji
  • dobra znajomość Power Point i Excel
  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność w działaniu
  • znajomość branży OOH/DOOH

To oferujemy:

  • dowolna forma zatrudnienia – daj nam znać, co wybierasz (UoP, B2B)
  • wynagrodzenie podstawowe wraz z atrakcyjnym systemem prowizyjnym
  • pracę w zespole, który się wspiera i dzieli wiedzą, a nie konkuruje
  • darmowe przejazdy rowerami Nextbike na terenie Polski