Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Key Account Manager
new
Sprzedaż
Nice To Fit You

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
sprzedaż
b2c
dobra organizacja pracy ​
ms excel
Opis stanowiska

Nice To Fit You to jedna z największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie firm cateringowych w Polsce. Działamy na rynku od ponad 10 lat, oferując swoje usługi w kilkudziesięciu miastach w kraju. Dynamicznie się rozwijamy, poszerzając zasięg działalności, już nie tylko w Polsce.

Pod względem operacyjnym, Nice To Fit You to precyzyjna układanka procesów, działań oraz wspierających ich systemów IT, skoncentrowanych wokół tworzenia i zapewnienia klientom profesjonalności, personalizacji i wysokiej jakości oferty.

Jesteśmy zespołem młodych ludzi z pasją, którzy starają się ciągle rozwijać nowe pomysły i rozumiejąc potrzeby współczesnego pokolenia dostarczać usługę na najwyższym poziomie.

Jeśli chcesz mieć realny wpływ na kształtowanie wyników sprzedaży w jednej ze spółek w Grupie Nice To Fit You - wyślij aplikację. Poszukujemy ludzi ambitnych, zdeterminowanych, kreatywnych. Ludzi, którzy doskonale czują się w budowaniu relacji z Klientami. Jeśli interesuje Cię taka propozycja, daj znać. Czekamy na Twoją ofertę.

Do Twoich zadań będzie należało:

  • organizowanie akcji i planów promocyjnych we współpracy z Partnerami Handlowymi;
  • realizacja celów sprzedażowych;
  • koordynowanie wydarzeń marketingowych w porozumieniu z wybranymi Partnerami;
  • ustalanie warunków współpracy, negocjowanie umów, przygotowywanie i aktualizacja ofert z potencjalnymi Partnerami.

Nasze oczekiwania:

  • min. 2 lata doświadczenia w aktywnej, bezpośredniej sprzedaży B2C;
  • orientacja na wynik oraz determinacja w dążeniu do celu, przedsiębiorczość;
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych;
  • otwartość na współpracę;
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy;
  • odpowiedzialność za podejmowane działania;
  • dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel);
  • prawo jazdy kat. B.

Zapewnimy wszystko, co niezbędne, by realizować wyznaczone cele:

  • wynagrodzenie uzależnione od wyników (podstawa oraz prowizja);
  • narzędzia pracy;
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej;
  • dostęp do codziennego cateringu dietetycznego.

Oferujemy wyjątkowe połączenie autonomii i współpracy - będziesz samodzielnie zarządzać własnym planem pracy, wchodząc jednocześnie w skład zgranego zespołu. Wierzymy, że dasz z siebie wszystko, by osiągać znakomite wyniki.

Zapraszamy!