• Wszystkie ofertyKatowiceInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeInżynier/Młodszy Inżynier ds. Projektów
    Inżynier/Młodszy Inżynier ds. Projektów
    new
    Inżynieria
    Niczuk

    Niczuk

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    zaangażowanie
    dobra organizacja pracy
    komunikatywność

    Opis stanowiska

    Jesteśmy firmą z ponad 60-letnią tradycją, która produkuje wyroby do systemów instalacyjnych dla branży budowlanej.

    Naszą markę wyróżnia wysoka jakość produkowanych wyrobów, największe na rynku wsparcie techniczne oraz dbałość o wysoką jakość obsługi Klienta. Dynamiczne plany rozwoju i ekspansji firmy stanowią szansę dla osób, które pragną dołączyć do grona profesjonalistów i pasjonatów branży.

    ⭐Więcej na niczuk.pl

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    ·       współpraca z projektantami i innymi uczestnikami procesów inwestycyjnych

    ·       doradztwo produktowe i techniczne w zakresie systemów mocowań marki Niczuk, także na budowach

    ·       organizowanie i prowadzenie szkoleń technicznych

    ·       samodzielne projektowanie prostych rozwiązań technicznych

    ·       dbałość o dostarczanie wysokiego poziomu wiedzy technicznej klientom

    ·       bezpośrednia współpraca z Regionalnymi Kierownikami Sprzedaży, działem technicznym i produktowym firmy

    ·       udział w projektach marketingowych

    OCZEKIWANIA

    ·       warunek konieczny: wykształcenie wyższe techniczne (poziom minimum inżynier)

    ·       warunek konieczny: doświadczenie w pracy w branży technicznej / budowlanej / instalacji sanitarnych

    ·       znajomość oprogramowania typu CAD (2D)

    ·       gotowość do podróży związanych z pracą w terenie

    ·       bardzo dobre umiejętności planowania i organizowania pracy własnej – stanowisko samodzielne

    ·       prawo jazdy kat. B

    ·       znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 – mile widziane

    ·       doświadczenie na podobnym stanowisku techniczno-doradczym w branży technicznej / budowlanej / instalacji sanitarnych – mile widziane

    ·       doświadczenie szkoleniowe, chęć rozwoju w kierunku stanowisk menedżerskich – mile widziane

    OFERUJEMY

    ·    zdobycie doświadczenia w bezpośredniej współpracy z klientami

    ·    rozwój warsztatu szkoleniowego

    ·    możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw (materiały marketingowe, docieranie do nowych grup odbiorców)

    ·    stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży, nastawionej na dynamiczny rozwój

    ·    zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    ·    transparentne warunki wynagrodzenia

    ·    zaplanowany system wdrożenia nowego pracownika

    ·    atrakcyjny pakiet socjalny m.in.: świadczenia świąteczne, wczasy pod gruszą

    ·    dofinansowanie do pakietu medycznego Luxmed, urlopu, karty benefit, wyprawek szkolnych, biletów do filharmonii i teatru

    ·   samochód służbowy klasy C (także do użytku prywatnego), niezbędne narzędzia pracy

    Proces rekrutacji:

    • ANALIZA ZGŁOSZEŃ - Nasz Dział Rekrutacji zapozna się z otrzymanymi dokumentami i wybierze kandydatury odpowiadające oczekiwaniom określonym w ogłoszeniu rekrutacyjnym, bądź bieżącym potrzebom kadrowym.

    • WSTĘPNA ROZMOWA TELEFONICZNA - Możesz spodziewać się telefonu w celu uzupełnienia informacji w otrzymanych dokumentach aplikacyjnych. To dobry moment na zadanie pierwszych pytań.

    • SPOTKANIE REKRUTACYJNE - ( stacjonarne lub online) Na tym etapie poznasz swojego przyszłego przełożonego. Dla Ciebie to szansa na zadanie pytań dotyczących szczegółów stanowiska, a dla nas – okazja do poznania się i potwierdzenia Twojej wiedzy i kompetencji. Możesz również zostać poproszony o wypełnienie testu wiedzy z konkretnej dziedziny bądź testu analitycznego. Zwykle nasze rekrutacje przeprowadzamy w dwóch etapach, przy bardziej wymagających stanowiskach może pojawić się ich więcej.

    • WITAMY W ZESPOLE THALE! 🙌 Jeśli proces rekrutacji zakończy się pozytywnie i obie strony wyrażą chęć współpracy, poznasz historię i strukturę firmy oraz swoich współpracowników. Zostaniesz objęty programem wdrożeniowym. Zapewnimy Ci niezbędne szkolenia na początkowym etapie współpracy z nami.