• Wszystkie ofertySzczecinMarketingMarketingPrzedstawiciel Handlowy
    Przedstawiciel Handlowy
    new
    Marketing
    Niczuk

    Niczuk

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy kat. B
    zaangażowanie
    dobra organizacja pracy
    komunikatywność

    Opis stanowiska

    Jesteśmy firmą z ponad 60-letnią tradycją, która produkuje wyroby do systemów instalacyjnych dla branży budowlanej.

    Naszą markę wyróżnia wysoka jakość produkowanych wyrobów, największe na rynku wsparcie techniczne oraz dbałość o wysoką jakość obsługi Klienta. Dynamiczne plany rozwoju i ekspansji firmy stanowią szansę dla osób, które pragną dołączyć do grona profesjonalistów i pasjonatów branży.

    ⭐Więcej na niczuk.pl

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • budowanie długoterminowych relacji biznesowych z firmami instalacyjnymi i dystrybutorami
    • stałe monitorowanie rynku inwestycji budowlanych
    • realizacja założonej strategii sprzedażowej

    OCZEKIWANIA

    • znajomość lokalnego rynku i branży instalacyjno – budowlanej – mile widziane
    • wykształcenie wyższe techniczne - preferowane budowlane
    • doświadczenie w sprzedaży minimum 1 rok
    • komunikatywność i otwartość
    • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
    • wysoka kultura osobista
    • umiejętność organizacji pracy, dyspozycyjność
    • posiadanie prawa jazdy kat. B

    OFERUJEMY

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • transparentne warunki wynagrodzenia
    • zaplanowany system wdrożenia nowego pracownika
    • możliwość szkoleń i rozwoju kompetencji
    • atrakcyjny pakiet socjalny i dofinansowanie: świadczenia świąteczne, pakietu medycznego Luxmed, urlopu, karty benefit, wyprawek szkolnych, biletów do filharmonii i teatru
    • niezbędne narzędzia pracy

    Proces rekrutacji:

    • ANALIZA ZGŁOSZEŃ - Nasz Dział Rekrutacji zapozna się z otrzymanymi dokumentami i wybierze kandydatury odpowiadające oczekiwaniom określonym w ogłoszeniu rekrutacyjnym, bądź bieżącym potrzebom kadrowym.

    • WSTĘPNA ROZMOWA TELEFONICZNA - Możesz spodziewać się telefonu w celu uzupełnienia informacji w otrzymanych dokumentach aplikacyjnych. To dobry moment na zadanie pierwszych pytań.

    • SPOTKANIE REKRUTACYJNE - ( stacjonarne lub online) Na tym etapie poznasz swojego przyszłego przełożonego. Dla Ciebie to szansa na zadanie pytań dotyczących szczegółów stanowiska, a dla nas – okazja do poznania się i potwierdzenia Twojej wiedzy i kompetencji. Możesz również zostać poproszony o wypełnienie testu wiedzy z konkretnej dziedziny bądź testu analitycznego. Zwykle nasze rekrutacje przeprowadzamy w dwóch etapach, przy bardziej wymagających stanowiskach może pojawić się ich więcej.

    • WITAMY W ZESPOLE THALE! 🙌 Jeśli proces rekrutacji zakończy się pozytywnie i obie strony wyrażą chęć współpracy, poznasz historię i strukturę firmy oraz swoich współpracowników. Zostaniesz objęty programem wdrożeniowym. Zapewnimy Ci niezbędne szkolenia na początkowym etapie współpracy z nami.