• Oferty
  • Wszystkie ofertyOlsztynDesignUX/UIUI Designer
    UI Designer
    new
    Design
    Nieruchomosci-online.pl

    UI Designer

    Olsztyn
    1 813 - 2 331 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 683 - 1 942 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Figma
    UI
    design

    Opis stanowiska

    Od kilkunastu lat w Nieruchomosci-online.pl tworzymy zaawansowane narzędzie dla rynku nieruchomości, mając swój wkład w jego ciągły rozwój. Działamy zespołowo. Pracujemy zwinnie. Stawiamy na kreatywność w rozwiązywaniu problemów.

    Wszystkie zespoły potrzebne do sprawnego funkcjonowania mamy na miejscu, „u siebie“, co powoduje, że pracujemy w sposób zorganizowany i komunikujemy się lepiej. Z nami zyskasz poczucie wpływu na to, co finalnie dostarczamy użytkownikom.

    Twój zakres obowiązków:

    • Opracowywanie wizualnych elementów graficznych dla naszego portalu oraz aplikacji mobilnych
    • Projektowanie spójnych i estetycznych interfejsów użytkownika zgodnych z naszym design systemem
    • Rozwój oraz utrzymanie design systemu poprzez tworzenie i dokumentowanie komponentów UI
    • Dostarczanie niezbędnych materiałów, specyfikacji, elementów graficznych dla zespołu deweloperskiego

    Nasze wymagania:

    • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku popartego portfolio ze zrealizowanymi projektami
    • Doskonała znajomość Figmy
    • Znajomość zasad projektowania interfejsów użytkownika
    • Kreatywne i nieszablonowe myślenie przy projektowaniu
    • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole
    • Doświadczenie w pracy z design systemami
    • Podstawowa wiedza z zakresu UX i umiejętność uwzględnienia jej w swoich projektach

    To oferujemy:

    • Udział w ciekawych i ambitnych projektach, które docierają do milionów użytkowników,
    • Realny wpływ na tworzone funkcjonalności,
    • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie w wybranej przez Ciebie formie (umowa o pracę, B2B),
    • Prywatną opiekę medyczną,
    • Ubezpieczenie na życie,
    • Możliwość pracy w nowoczesnym biurze w Olsztynie,
    • Spotkania integracyjne,
    • Szkolenia i konferencje,
    • Inicjatywy sportowe,
    • Niekorporacyjną i przyjazną atmosferę pracy,
    1 813 - 2 331 USD

    B2B

    1 683 - 1 942 USD