• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingeCommerce(Junior) Project Manager, e-commerce
    (Junior) Project Manager, e-commerce
    Marketing
    nikalab

    nikalab

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    samodzielność
    dobra organizacja pracy
    gotowość do nauki
    ms excel
    rzetelność
    odpowiedzialność
    praca w grupie

    Mile widziane

    e-commerce

    Opis stanowiska

    Co robimy?

    W nikalab produkujemy suplementy diety nowej generacji. Nasze składniki, pochodzące od najlepszych europejskich dostawców, są wegańskie i doskonale przyswajalne. Jesteśmy transparentni. W oparciu o badania kliniczne, tworzymy produkty w standardzie leków, opakowane w materiały kompostowalne i o niskim śladzie węglowym.

    Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie kapsułek (i słynnych już żelków).

    Wspólnie z naszymi ambasadorami edukujemy jak żyć długo i dobrze. Tworzymy świadomą społeczność online, którą wspieramy w świecie offline.

    Co będzie należało do Twoich obowiązków?

    Krótko? Wsparcie Project Leader’a w codziennych obowiązkach związanych z utrzymaniem i rozwojem sklepu internetowego nikalab.pl

    Rozwijając:

    • Uczestniczenie we wdrażaniu zmian i nowych rozwiązań w sklepie internetowym nikalab.pl
    • Aktualizowanie treści i grafik na stronie, samodzielne tworzenie prostych ‘landing pages’.
    • Wsparcie w realizacji kampanii marketingowych (e-mail, sms), koordynacja tworzenia kreacji do reklam na platformy social media.
    • Koordynacja działań logistycznych - dostawy i wysyłki produktów.
    • Wspieranie różnych inicjatyw ogólnofirmowych, współpraca z innymi działami (graficy, project managerowie, UX/UI, programiści).

    Czego oczekujemy?

    • Przede wszystkim chęci do nauki nowych rzeczy i narzędzi.
    • Zamiłowania to technologii, tabelek, analiz, raportów.
    • Rzetelności i skupieniu na detalu w zakresie powierzonych Ci zadań.
    • Samodzielności w poszukiwaniu odpowiedzi i rozwiązań, wykazywania inicjatywy.
    • Odpowiedzialności za zadania, których się podejmiesz.
    • Pozytywnego nastawiania do pracy i nowych zadań.

    Co oferujemy?

    • Pracę w której będziesz dużo się uczyć i czuć satysfakcję z realizowanych projektów.
    • Nasze produkty dla Ciebie i Twoich bliskich w wyjątkowych cenach.
    • Możliwość uczestniczenia w wyjątkowych wydarzeniach przez nas organizowanych (lub takich w których bierzemy udział).
    • Pracę w systemie hybrydowym (biuro w Warszawie + zdalnie).

    Dlaczego w tym ogłoszeniu nie ma podanego wynagrodzenia? Ponieważ jesteśmy otwarci na osoby z niewielkim doświadczeniem, które udowodnią nam swoją gotowość do pracy i chęć rozwoju, a także osoby już z doświadczeniem. Jesteśmy gotowi dopasować wynagrodzenie do tego co wniesiesz do nikalab.

    Jak wygląda proces rekrutacji?

    • Krok 1: Zaaplikuj załączając swoje CV lub link do profilu na LinkedIn oraz… odpowiadając w 1-3 zdaniach na dwa pytania: Dlaczego zdecydował_ś się zaaplikować właśnie na tą ofertę pracy? Co wniesiesz do nikalab?
    • Krok 2: Spotkanie z Project Leader’ką.
    • Krok 3: Spotkanie z założycielkami marki.
    • Krok 4: Informacja zwrotna.