• Oferty
  • Wszystkie ofertySzczecinSprzedażJunior Business Developer
    Junior Business Developer
    Sprzedaż
    non.agency

    non.agency

    Szczecin
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    CRM
    skuteczna komunikacja
    Angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Stanowisko: Junior Business Developer

    Typ umowy: B2B

    Wynagrodzenie: 5 000 - 7 000 PLN netto + VAT podstawy — wynagrodzenie zmienne (prowizyjne) na podstawie wygenerowanego nowego biznesu. Brak limitu górnego wynagrodzenia zmiennego.

    Czy jesteś Sherlockiem Holmesem świata biznesu, zawsze polującym na kolejną wielką okazję? Rozwijasz się w dynamicznych środowiskach i masz talent do przekształcania potencjalnych leadów w lojalnych klientów? Jeśli posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i pasję do nauki, koniecznie dołącz do naszego zespołu, w którym Twoja umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi i nieszablonowego myślenia pomoże nam odkrywać nowe możliwości i wspólnie się rozwijać!

    Nasze wymagania techniczne:

    • Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie B2 (średnio-zaawansowany),
    • Przynajmniej 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
    • Podstawowa znajomość procesów sprzedażowych;
    • Podstawowa znajomość narzędzi CRM.

    Wymagane umiejętności miękkie:

    • Komunikatywność — jasne i przekonujące przekazywanie informacji;
    • Umiejętności interpersonalne - łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji, umiejętności negocjacji;
    • Chęć rozwoju i rozwoju, umiejętność szybkiego uczenia się;
    • Umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków;
    • Zdolności organizacyjne i zarządzanie czasem;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Inicjatywa i proaktywność.

    W zakres twoich obowiązków będzie wchodziło:

    • Praca w zespole odpowiedzialnym za Growth Hacking - otrzymasz wdrożenie z technik rozmowy z klientami pochodzącymi z krajów takich jak USA i inne.
    • Wsparcie w pozyskiwaniu nowych klientów w języku angielskim i polskim;
    • Przygotowywanie i prezentowanie ofert sprzedażowych;
    • Kontakt z potencjalnymi klientami (e-mail, cold calling);
    • Aktualizowanie CRM o podjęte działania i ich rezultaty;
    • Przygotowywanie raportów;
    • Współpraca z innymi działami;
    • Uczestnictwo w szkoleniach lub webinarach doskonalących umiejętności;
    • Monitorowanie trendów rynkowych i działań konkurencji.

    Narzędzia, z których korzystamy:

    • Pipedrive;
    • Ahrefs;
    • Semrush;
    • Google Spreadsheets.

    Co oferujemy?

    • Możliwości rozwoju i zdobywania doświadczenia — nawet jeśli nie masz dużego doświadczenia, wszystkiego cię nauczymy pod warunkiem chęci do nauki i otwartej głowy;
    • Będziesz pracował z Rafałem, który ma closing rate na 82% :)
    • 20 dni wolnych w roku,
    • Praca zdalna lub hybrydowa (na plus, jeśli jesteś z Poznania),
    • Elastyczne godziny pracy (brak core hours),
    • Płaska struktura firmy – będziesz pracować bezpośrednio z założycielami firmy,
    • Praca oparta na zaufaniu i odpowiedzialności, ale też zorientowana na innowacje i nowe technologie,
    • Benefity obejmujące pakiety zdrowotne i sportowe.

    Kim jesteśmy?

    Jesteśmy prawdziwie międzynarodową agencją SEO & SEM, której misją jest być inną niż wszystkie — dlatego nazwaliśmy się non.agency

    Nie tylko współpracujemy z klientami z takich krajów jak Niemcy, Węgry, Francja, USA i Wielka Brytania, ale mamy również międzynarodowy zespół. Jesteśmy w czołówce postępu technologicznego w zakresie wyszukiwania i sztucznej inteligencji, a w zakresie wyszukiwania rozwinęliśmy głęboką wiedzę specjalistyczną w zakresie zrozumienia algorytmów wyszukiwarek i intencji użytkowników. Nasz zespół ekspertów wyprzedza trendy, stale monitorując i dostosowując się do zmian w algorytmach wyszukiwarek, zapewniając, że treści naszych klientów pozostają widoczne i wysoko w wynikach wyszukiwania. Korzystamy z zaawansowanych technik marketingowych, w tym semantycznego SEO, aby zapewnić, że nasze produkty są nie tylko trafne, ale także dostosowane do zmieniającego się krajobrazu wyszukiwania.

    Dzielimy się naszą wiedzą z całym światem - zerknij na nasze podcasty, opublikowane studia przypadków i inicjatywy, które prowadzimy:

    Proces rekrutacyjny:

    Nasz proces rekrutacyjny składa się z trzech części, z których wszystkie są przeprowadzane online, aby zapewnić bezpieczeństwo i wygodę wszystkim zaangażowanym stronom.

    • Etap 1: rozmowa rekrutacyjna z rekruterem
    • Etap 2: zadanie rekrutacyjne - sprawdzenie umiejętności i predyspozycji związanych z danym stanowiskiem. Zadanie zostanie wysłane do kandydata pocztą elektroniczną, a kandydat będzie miał określony czas na jego wykonanie.
    • Etap 3: Rozmowa kwalifikacyjna z potencjalnym menedżerem.
    • Etap 4: Jeśli wszystko pójdzie dobrze i będziesz dobrze pasować do stanowiska, z przyjemnością powitamy Cię w naszym zespole! :)
    1 294 - 1 811 USD

    B2B