Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Social Media
new
Marketing
Nowa Deweloper sp. z o.o.

Częstochowa
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
social media
online marketing
Canva
creative cloud
asana
Google Workspace
TikTok
Opis stanowiska

Nowa Deweloper sp. z o.o. to jedna z najprężniej rozwijających się firm deweloperskich w regionie. Zajmujemy się budownictwem mieszkaniowym wielorodzinnym. Dostarczamy wysoką jakość budownictwa oraz partnerskie i merytoryczne wsparcie dla naszych klientów. Działamy w Częstochowie oraz w Dąbrowie Górniczej i Sosnowcu.

Zostań naszym Social Media Ninja! Szukamy specjalisty, który ma doświadczenie i chce mieć go jeszcze więcej. Wiesz, które trendy były rewolucyjne, a które okazały się „klapą”? Super, to już coś - chyba się polubimy.

Opowiedz Nam swoją historię i dołącz do zespołu Nowa Deweloper, by zrealizować wspólnie interesujące projekty dla Naszej marki.

📝 Do zakresu obowiązków Specjalisty ds. social media należeć będzie:

  • Zarządzanie profilami firmowymi w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok)
  • Tworzenie angażujących treści
  • Analiza treści tworzonych na potrzeby płatnych kampanii online
  • Analiza treści tworzonych na bloga
  • Współtworzenie strategii i działań marketingowych
  • Raportowanie działań w social media
  • Zarządzanie publikacjami na portalach ogłoszeniowych (OLX, Otodom itp.)

✅ Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min 2 lata)
  • Wiedza z zakresu online marketingu i mediów społecznościowych
  • Znajomość paneli administracyjnych dla poszczególnych platform społecznościowych
  • Samodzielność w działaniu oraz wysoki entuzjazm do pracy i rozwoju
  • Doświadczenie w kreacji treści (wideo, zdjęcia, teksty)
  • Znajomość narzędzi takich jak Canva, Creative Cloud (Adobe), Asana, Google Workspace

👉 Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm deweloperskich
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Szkolenia z zakresu online marketingu,
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • Dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony współpracowników,
  • Umowę o pracę lub B2B

Zainteresowane osoby pracą zachęcamy do przesłania aplikacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.