• Oferty
  • Wszystkie ofertyNowy ModlinZdrowieInneLaborant/Laborantka
    Laborant/Laborantka
    new
    Zdrowie
    NOWEL Sp. z o. o.

    Nowy Modlin
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Kontrola Jakości
    Ms office
    Angielski

    Opis stanowiska

    Opis stanowiska:

    • Wykonywanie badań fizykochemicznych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami/normami,
    • Prowadzenie zapisów z przeprowadzonych badań,
    • Interpretacja i opracowywanie wyników badań,
    • Nadzór metrologiczny nad wyposażeniem pomiarowym i pomocniczym wykorzystywanym w Laboratorium,
    • Monitorowanie stanu magazynowego odczynników i materiałów zużywalnych, niezbędnych do wykonywania badań,
    • Uczestnictwo w audytach wewnętrznych, zewnętrznych oraz innych kontrolach.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (chemia, biologia, technologia żywności lub pokrewne),
    • Co najmniej półroczne praktyki zawodowe odbyte w laboratorium badawczym, laboratorium produkcyjnym lub dziale kontroli jakości,
    • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00 i 14:00-22:00) + 1 weekend w miesiącu w godzinach 6:00-14:00,
    • Bardzo dobra znajomości pakietu MS Office,
    • Komunikatywność, zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań, umiejętność pracy pod presją czasu,
    • Orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jego wyrobienia,
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
    • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
    • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, spotkania integracyjne),
    • Parking dla pracowników,
    • Samodzielną i pełną wyzwań pracę,
    • Przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy,
    • W pełni wyposażoną kuchnię oraz dostęp do automatów vending-owych z obiadami, przekąskami i napojami,
    • Świeże pieczywo do porannej kawy i herbaty.