Oferty Pracy - Rocket Jobs

NOYO Pharm®

NOYO Pharm®
6 000 - 10 000 PLNBrutto miesięcznie - Dowolna
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
sprzedaż
praca w grupie
team leader
multitasking
telesprzedaż
zarządzanie
zarządzanie zespołem
szkolenie
Mile widziane
odpowiedzialność
Pracowitość
pakiet office
rozwój osobisty
data analyst
szkolenia
Opis stanowiska

Szukamy absolutnie wyjątkowego Koordynatora zespołu Call Center w firmie zajmującej się sprzedażą suplementów diety klasy premium.

  • wynagrodzenie: będziemy rozmawiać z Tobą o oczekiwaniach i Twoich kompetencjach.
  • forma zatrudnienia: umowa zlecenie jeśli jeszcze studiujesz i lubisz elastyczność, lub umowa o pracę jeśli cenisz sobie stabilizację. Marzysz o własnej działalności? To dla nas nie problem! Chętnie nawiążemy z Tobą współpracę!
  • oczekiwane zaangażowanie: poniedziałek - piątek 9-16
  • start pracy: 6 maja ale poczekamy na idealnego kandydata nawet do 1 lipca

Jeśli:

  • chcesz zarządzać 15-20 osobowym zespołem, podnosić ich kompetencje sprzedażowe i pomagać w codziennej pracy,
  • chcesz zacząć pracować w przyjaznej firmie, ze świetną atmosferą, z dala od wielkich korporacji,
  • z pasją słuchasz i klientów i pracowników i przełożonych, każdego z równym zaangażowaniem,
  • masz za sobą pierwsze doświadczenia szkoleniowe zarówno merytoryczne jak i z umiejętności "miękkich",
  • jesteś życzliwym człowiekiem, pomocnym, uśmiechniętym i pełnym energii,
  • masz za sobą sukcesy w sprzedaży i nieprzeciętne rozmowy telefoniczne,
  • masz osobowość która przyciąga ludzi, a zaufanie budujesz w ciągu kilku sekund,
  • uwielbiasz nowe wyzwania i nie boisz się brać na siebie odpowiedzialności,
  • od życia oczekujesz więcej niż inni i nie boisz się po to sięgnąć,
  • masz odwagę stosować nieszablonowe rozwiązania, a przy tym zachować profesjonalizm,
  • cenisz sobie otwartość w komunikacji, szczerość i pracę w atmosferze wzajemnej życzliwości i współpracy,
  • rozwój osobisty i doskonalenie siebie są dla Ciebie integralną częścią życia,
  • a przy tym masz mocne podstawy exella, lubisz liczby i potrafisz wyciągać wnioski,

…to być może jesteś osobą, której szukamy i chętnie Cię poznamy!

Szukamy bowiem absolutnie ponadprzeciętnego kandydata do roli Koordynatora zespołu Call Center

Kilka słów o nas

NOYO Pharm® powstało z połączenia pasji do piękna i zdrowia. Od kilkunastu lat zajmujemy się suplementami diety, a całe zebrane doświadczenie zaowocowało unikatową linią produktów.

Nasze suplementy diety zostały oparte na naturalnych i opatentowanych składnikach, których działanie zostało poparte w badaniach klinicznych.

Za co będziesz opowiadać?

  • Za osiągnięcie wyniku sprzedażowego swojego zespołu po przez ciężką pracę i samozaparcie;
  • Za profesjonalną obsługę klienta i życzliwość;
  • Za systematyczne odsłuchy i okazywanie wsparcia;
  • Za propozycje zmian;

Oferowane warunki:

  • zespół wolny od rywalizacji (ścigasz się wyłącznie ze sobą) i praca wśród ludzi, którzy chcą od życia czegoś więcej, mają pasję i chęci do działania,
  • praca całkowicie na miejscu, ramię w ramię z zespołem,
  • biuro na Mokotowie: nowoczesne, przyjazne, ma dobrą energię i jest kameralne
  • wszystkie narzędzia potrzebne do pracy dostaniesz od nas: laptop, dodatkowe monitory, super słuchawki, potrzebne oprogramowanie – wszelkie tego typu koszty bierzemy na siebie,

Wymagania:

Zgłoś się do nas, jeśli spełniasz poniższe warunki:

odpowiedziałeś TAK na wszystkie punkty z początku ogłoszenia,

bliski jest Ci temat zdrowego stylu życia oraz suplementacji

6 000 - 10 000 PLN

Brutto miesięcznie - Dowolna