Oferty Pracy - Rocket Jobs

new
Sales
OChK

OChK
Warszawa
11 000 - 15 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
11 000 - 15 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Microsoft Office
Microsoft
CSP / LSP
sprzedaż
język angielski
praca z danymi
dobra organizacja pracy
praca w zespole
Mile widziane
branża IT
rozwiązania chmurowe
Opis stanowiska

OChK to dostawca rozwiązań chmurowych. Działa w modelu multicloud oferując zarówno usługi świadczone z autorskiej Platformy OChK, jak i chmur publicznych Google Cloud i Microsoft Azure. Jego wyróżnikiem na rynku są usługi dodane. Zespół certyfikowanych inżynierów i architektów chmurowych pomaga klientom w doborze technologii, migracji istniejących aplikacji, budowie, rozwoju i utrzymaniu natywnych rozwiązań w chmurach publicznych oraz monitorowaniu i zapewnieniu bezpieczeństwa środowiska IT. Dodatkowo wspiera klientów w procesie budowy kompetencji niezbędnych by w pełni wykorzystać potencjał chmury w realizacji ich strategii biznesowej. OChK łączy najnowsze technologie i ludzi, którzy potrafią je wykorzystać. Dzięki temu skutecznie pomaga przedsiębiorstwom i instytucjom publicznym w procesach transformacji cyfrowej.

Aktualnie do naszego zespołu Sales Support szukamy:

  • Miejsce pracy: Warszawa (Grzybowska 62) / hybrydowo
  • Wynagrodzenie: 11.000-15.000 UoP lub B2B
  • Poziom stanowiska: Intermediate

Twój zakres obowiązków:

  • przygotowywanie wycen produktów Microsoft (EA, CSP, MPSA, SPLA),
  • analizowanie dokumentów postępowań przetargowych pod kątem wymagań umów Microsoft oraz przygotowanie właściwych wycen,
  • zarządzanie i obsługa umów sprzedażowych Microsoft naszych klientów - tworzenie umów i innych dokumentów w narzędziach Microsoft, prowadzenie i zarządzanie rejestrem sprzedaży, zobowiązań, ofert, umów itp.
  • przygotowywanie dokumentów i prezentacji dla klientów,
  • bliska współpraca z klientami w zakresie obsługiwania umów Microsoft oraz doradzanie w obszarze licencjonowania rozwiązań,
  • bliska współpraca z Microsoft m.in. w obszarze prowadzonych postępowań przetargowych, kontaktu z supportem, realizacji celów partnerskich,
  • bliska współpraca z zespołami sprzedaży, technologii, marketingu w procesie przygotowywania ofert.

Nasze wymagania:

  • znajomość umów sprzedażowych Microsoft (w szczególności umowy Enterprise Agreement),
  • znajomość licencjonowania produktów Microsoft (on-premise oraz cloud),
  • znajomość narzędzi oraz dokumentów Microsoft dla modeli sprzedażowych CSP oraz LSP,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Microsoft Excel, PowerPoint),
  • dobra znajomość języka angielskiego (poziom minimum B2),
  • doświadczenie w pracy z dużą ilością danych i szeroko pojętym raportowaniem,
  • rozwinięte umiejętności analityczne oraz diagnozowania i rozwiązywania problemów,
  • skrupulatność, dobra organizacja pracy i priorytetyzacja zadań,
  • łatwość w budowaniu relacji i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • ukończone studia na kierunkach technicznych,
  • doświadczenie w pracy w branży IT,
  • co najmniej podstawowa znajomość rozwiązań chmurowych (np. Google Cloud, Microsoft Azure),
  • doświadczenie w obszarze działalności partnerskiej Microsoft.

Oferujemy:

  • tworzymy kulturę otwartej komunikacji i wymiany wzajemnych doświadczeń,
  • cenimy inicjatywę własną i wspieramy autonomię w podejmowaniu decyzji,
  • naszych pracowników obejmujemy opieką medyczną oraz dobrowolnym ubezpieczeniem grupowym,
  • pokrywamy też koszty karty Multisport,
  • organizujemy i współfinansujemy naukę języka angielskiego,
  • pracujemy w elastycznych godzinach, w zwinnym środowisku pracy z wykorzystaniem czołowych aplikacji zwiększających jej efektywność takich jak: Google Workspace, Slack, GitHub, Jira,
  • od pierwszego dnia pracy uzyskasz dostęp do materiałów szkoleniowych i platform edukacyjnych w obszarze rozwiązań Google oraz Microsoft - liczą się Twoje chęci,
  • staramy się być z pracownikami w ważnych momentach nie tylko życia zawodowego - wspólnie celebrujemy również ważne wydarzenia w życiu prywatnym,
  • w pierwszych dniach przywitamy Cię na onboardingu, w trakcie którego w luźnej atmosferze poznasz zespół, firmę i swoje obowiązki - nie zapominamy o powitalnym prezencie, oraz przypisaniu Ci “cloud buddy”, aby jeszcze bardziej wesprzeć proces Twojej aklimatyzacji.
11 000 - 15 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B

Brutto miesięcznie - UoP