• Oferty
  • Wszystkie ofertyKrakówHRHRPeople and Culture Specialist
    People and Culture Specialist
    HR
    Odrabiamy.pl

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Rekrutacja
    employee experience
    culture
    Procesy HR

    Opis stanowiska

    Portal Odrabiamy.pl należy do najpopularniejszych i największych serwisów edukacyjnych w Polsce. Codziennie z naszej bazy wiedzy korzystają tysiące polskich uczniów. Stajemy się miejscem, do którego uczniowie oraz rodzice zwracają się, gdy w trakcie nauki pojawiają się trudności. Opracowujemy materiały, dzielimy się wiedzą i staramy się zachęcać do jej pozyskiwania na różne ciekawe sposoby.

    Chcemy rozwijać narzędzia i projekty związane z szeroko pojętą edukacją online, inwestując w zaawansowane technologie, w tym sztuczną inteligencję (AI). Naszym celem jest, aby nasze narzędzia edukacyjne były jeszcze bardziej efektywne, intuicyjne i przystępne dla naszych użytkowników. Nasze zaangażowanie w AI, kursy w formie wideo oraz podcasty edukacyjne otwiera nowe możliwości dla personalizacji procesu nauki, zapewniając bardziej dostosowane do indywidualnych potrzeb ścieżki edukacyjne. Jesteśmy na czele innowacji w edukacji online i chętnie opowiemy Ci więcej o tych projektach, kiedy do nas dołączysz!

    Zapraszamy Cię do nowo powstającego zespołu People & Culture. Jako firma produktowa dynamicznie się rozwijamy, nasze zespoły to prawdziwa mieszanka specjalistów - od stanowisk IT/Product po role z branży edukacyjnej i kreatywnej. Jako część naszego zespołu nie będziesz się nudzić!

    W tym momencie szukamy samodzielnej osoby, która początkowo zaopiekuje wybrany pion procesów rekrutacyjnych. A wraz z coraz większą samodzielnością będzie odpowiedzialna za tematy z zakresu employee experience (od onboardingu, po pulse checki i badania wewnętrzne, a wszystko z dbałością o naszą kulturę organizacyjną).

    Liczymy na Twoją pełną samodzielność i zaangażowanie w projekty z zakresu:

    • Prowadzenia procesów rekrutacyjnych end to end dla ról non-IT;
    • Opieka nad procesami: (pre)onboardingu, offboardingu, stay interviews, feedback reviews;
    • Tworzenia i update polityk HRowych nad którymi stale pracujemy;
    • Wspierania wszystkich działań rozwojowych - warsztaty i projekty wewnętrzne;
    • Przeprowadzania i analizowanie ankiet pulse check i rozwój inicjatyw wokół tego obszaru;
    • Koordynowania działań z zakresu employer brandingu: wsparcie w budowaniu strategii i jej realizacji (nad tym dopiero rozpoczynamy pracę, a więc będzie, co robić;
    • Codzienne wsparcie liderów i zespołów - zarówno online i offline;
    • Integracja pracowników;
    • I inne, które wspólnie wymyślimy ... :)

    Kto sprawdzi się w tej roli?

    • Masz min. 3 letnie doświadczenie w roli z obszaru People w firmie produktowej lub tech;
    • Masz doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych IT i non-IT;
    • Koordynowałeś/aś i prowadziłeś/aś procesy wdrożeniowe do organizacji;
    • Jesteś samodzielny/a i kreatywny/a - potrafisz wychodzić z inicjatywą, jednak oprócz generowania pomysłów, potrafisz również je wdrażać;
    • Lubisz pracę z ludźmi, a partnerska komunikacja to dla Ciebie podstawowa wartość w pracy;
    • Potrafisz łączyć pracę nad długoterminowymi projektami przy okazji reagując na bieżące potrzeby;
    • Spełniasz się w rozwijaniu i wspieraniu innych osób;
    • Jesteś osobą, która rozumie biznes, a jednocześnie w swojej pracy kieruje się empatią i szacunkiem.

    Co na Ciebie czeka?

    • Pełna HRowych wyzwań praca w nowopowstającym zespole i pełne wsparcie ze strony całego zespołu; działamy partnersko i wspólnie odpowiadamy za nasze sukcesy i porażki;
    • Samodzielność oraz przestrzeń na realizowanie własnych pomysłów;
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B - wybierz, która forma jest dla Ciebie;
    • Standardowe benefity takie jak: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport oraz kursy językowe;
    • Elastyczne godziny pracy;
    • Możliwość pracy zdalnej;
    • W biurze czekają na Ciebie: codzienne śniadania i zniżki na lunch’e;
    • Integracje zespołowe oraz firmowe.

    Jak przebiega u nas proces rekrutacyjny?

    1. Przeanalizujemy dokładnie Twoją aplikację (zajmie nam to około 2-3 tygodnie od momentu publikacji ogłoszenia).
    2. Zaprosimy Cię na krótką rozmowę telefoniczną, aby Cię lepiej poznać i opowiedzieć o nas nieco więcej.
    3. Zaprosimy Cię na spotkanie z naszą Head of HR Klaudią oraz Rekruterem Jakubem, abyś mógł/a poznać nasz zespół, cele i plany rozwojowe.
    4. Wspólna decyzja!
    2 070 - 2 329 USD