Oferty
Video Editor
Media

Kraków
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

montaż

postprodukcja

adobe premier pro

after effect

photoshop

Opis stanowiska

Portal Odrabiamy.pl należy do największych i najpopularniejszych serwisów edukacyjnych w Polsce, codziennie z naszej bazy wiedzy korzystają tysiące polskich uczniów.

Stajemy się miejscem, do którego uczniowie oraz rodzice zwracają się, gdy w trakcie nauki pojawiają się trudności. Opracowujemy materiały, dzielimy się wiedzą i staramy się dawać możliwości oraz zachęcać do pozyskiwania wiedzy poprzez jej różne formy.

Chętnie opowiemy Ci o tym więcej, kiedy do nas dołączysz!

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy wideo edytora/ki animatora/torki 2D.

Zespół tworzy kontent edukacyjny w formie wideo kursów, doświadczeń czy też lekcji. Dołącz jeśli, chcesz mieć swój udział w rozwoju marki w branży edukacyjnej oraz jesteś graczem zespołowym.

Tutaj krótki przekrój tego co robimy : https://youtu.be/j3jPcvrxdU8|

Szukamy kogoś kto:

  • Ma 2+ lat doświadczenia na stanowisku edytora wideo/animatora 2D
  • Posiada umiejętności samodzielnego prowadzenia procesu postprodukcji
  • Biegle zna środowiska Adobe Premiere Pro, After Effect, Photoshop
  • Potrafi pracować na scenariuszach i briefach
  • Ma poczucie estetyki oraz znajomość obecnych standardów i trendów videoedytorskich
  • Lubi pracować w zespole

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość Adobe Illustrator, Photoshop

Do Twoich zadań będzie należało:

  • Edycja i montaż materiałów wideo zgodnie z określonymi wytycznymi.
  • Tworzenie atrakcyjnych animacji na podstawie dostarczonych scenariuszy.
  • Zapewnienie wysokiej jakości wizualnej prezentacji materiałów edukacyjnych.
  • Współpraca z zespołem kreatywnym i nauczycielami w celu zrozumienia wymagań projektu.

Co oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym zespole w środowisku wspierającym rozwój zawodowy.
  • Zatrudnienie w oparciu o UOP lub B2B
  • Budżet szkoleniowy
  • Opieka medyczna
  • Możliwość udziału w projektach edukacyjnych o znaczeniu społecznym.
  • Karta multisport
  • Kursy językowe
  • Firmowy sprzęt
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej (po zakończeniu okresu próbnego 2-3 dni w tygodniu)
  • Praca w biurze z dogodnym dojazdem w centrum Krakowa gdzie czekają na Ciebie: codzienne śniadania, napoje, owoce, zniżki na lunch

Jak przebiega u nas proces rekrutacyjny?

  1. Przeanalizujemy dokładnie Twoją aplikację (zajmie nam to około 2-3 tygodnie od momentu publikacji ogłoszenia). Koniecznie dołącz swoje portfolio i zrealizowane produkcje.
  2. Zaprosimy wybrane osoby na krótką rozmowę telefoniczną, aby Cię lepiej poznać i opowiedzieć o nas nieco więcej. Rozmowę poprowadzi nasz Rekruter - Jakub.
  3. Zaprosimy Cię na spotkanie (zdalnie lub stacjonarnie) z naszym leadem zespołu video Mariuszem, oraz COO Łukaszem abyś mógł/mogła poznać nasze cele i plany rozwojowe.
  4. Wspólna decyzja!