Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Brand Master
new
Sprzedaż
OEX Cursor S.A.

3 000 - 8 000 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Rodzaj pracy
Niepełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
komunikatywność
Mile widziane
prawo jazdy
kreatywność
dobra organizacja pracy
sprzedaż
Opis stanowiska

OEX Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu. Od ponad 20 lat prężnie działamy na rynku współpracując z największymi markami. Cenimy ludzi z pasją, lubiących aktywnie uczestniczyć w licznych projektach i nie stroniących od ambitnych wyzwań. 👍

Obecnie z naszym Klientem British American Tobacco, wiodącym koncernem tytoniowym, budujemy zespół zaangażowanych i odnoszących sukcesy pracowników. Szukamy osób do długofalowej współpracy na stanowisko Brand Mastera, który będzie odpowiedzialny za sprzedaż produktu, budowanie wizerunku marki oraz aktywne pozyskiwanie nowych konsumentów.

Dołącz do naszego zespołu jako Brand Master! 😃

Zadania, które będziesz realizować:

  • budowanie silnej, profesjonalnej reputacji marki na rynku
  • aktywne pozyskiwanie nowych konsumentów
  • przekazywanie informacji marketingowych i sprzedaż produktów z portfolio BAT (podgrzewacze, e-papierosy, saszetki nikotynowe) w zaplanowanych przez koordynatora miejscach (eventy / punkty sprzedaży detalicznej)

Szukamy osób, które:

  • są pełnoletnie
  • mogą zapewnić dostępność minimum 15 razy w miesiącu, każdorazowo przez 4-5 godzin (w tym weekendy, a także popołudnia i wieczory)
  • nie boją się wyzwań i nowych doświadczeń
  • są energiczne oraz łatwo nawiązują kontakty z innymi ludźmi

Dodatkowo docenimy:

  • status studenta
  • doświadczenie w sprzedaży (jeśli go nie masz, bez obaw - wszystkiego Cię nauczymy)
  • umiejętność komunikacji
  • czynne prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód (koszty dalszych dojazdów są pokrywane)

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 31-50 zł brutto za godzinę
  • atrakcyjne premie w zależności od osiągnięć sprzedażowych (aż do 8000 zł brutto!)
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • dużą elastyczność w godzinach pracy, tak abyś mógł/mogła dopasować swoje inne obowiązki i zajęcia w ciągu dnia
  • możliwość uczestnictwa w atrakcyjnych eventach
  • szczegółowe szkolenia w zakresie promowanych produktów
  • przyjemną atmosferę pracy oraz rozwój kariery zawodowej w firmie
  • możliwość skorzystania z karty MultiSport
  • stałe wsparcie i doradztwo od koordynatora projektu
3 000 - 8 000 PLN

Brutto miesięcznie - UZ