Oferty
Brand Manager (umowa na zastępstwo)
Marketing

Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C-level
Forma zatrudnienia
B2B, UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

Rozpoznawalność marki

kreatywność

Komunikacja brandowa

zarządzanie zespołem

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Cześć! Z tej strony Martyna, Brand Managerka Oferteo. Przez ponad rok z dumą i wielkim zapałem wspólnie z zespołem tworzyłam brand Oferteo. Przede mną nowy, wyjątkowy projekt. Znikam na kilka miesięcy, a w związku z tym szukam godnego zastępcy! Kogoś kto poprowadzi markę dalej, wzniesie ją na kolejne wyżyny i co ważne (!) zadba o mój zespół, który jest wyjątkowo dobry i z pewnością we wszystkim pomoże.

Brand Manager to kluczowe stanowisko w Oferteo. Jest odpowiedzialny za budowanie, rozwijanie i zarządzanie wizerunkiem marki w sposób spójny z celami strategicznymi naszej firmy. Musi potrafić przewodzić zespołowi, przekonać do swoich pomysłów naszego CEO (a to nie jest proste!), być kreatywnym a jednocześnie potrafić łączyć cele biznesowe z realnymi potrzebami userów. Brand Manager w Oferteo to człowiek, który współpracuje właściwie ze wszystkimi zespołami, wyznacza kierunek, pilnuje spójności i co ważne…inspiruje do działania!

Zadania, które chcemy Ci powierzyć:

  • Nadzorowanie i rozwijanie strategii brandowej
  • Nadzorowanie i rozwijanie strategii komunikacyjnej zgodnej z celami i wartościami marki
  • Zarządzanie zespołem składającym się z 4 zdolnych specjalistów
  • Dbałość o spójność i dobry wizerunek marki we wszystkich obszarach
  • Kreowanie kampanii marketingowych - opracowywanie inicjatyw, kreowanie kampanii i promocji w celu zwiększenia rozpoznawalności marki
  • Monitorowanie zmian na rynku, analizowanie trendów marketingowych
  • Nadzór nad procesem tworzenie treści wewnętrznych i zewnętrznych tj. artykułu poradikowe, UX writing, treści reklamowe itd.
  • Zarządzanie budżetem marketingowym

Jakie mamy oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy w marketingu i komunikacji, oraz w zarządzaniu zespołem
  • Umiejętności łączenia twardych i miękkich kompetencji
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe (PR, marketing, branding, dziennikarstwo)
  • Udokumentowane sukcesy w planowaniu, wdrażaniu i monitorowaniu strategii marketingowej
  • Mile widziane doświadczenie w firmie technologicznej, e-commerce
  • Znajomość aktualnych trendów, narzędzi marketingowych
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność planowania strategicznego i zarządzania projektami
  • Umiejętność kreatywnego myślenia oraz generowania innowacyjnych pomysłów
  • Umiejętność łączenia potrzeb użytkownika z biznesowymi celami firmy
  • Znajomość branży marketingowej
  • Zarządzanie kryzysowe
  • Znajomość analizy danych marketingowych, wyciągania wniosków oraz doświadczenie w analizie rynku i konkurencji
  • Zarządzanie zespołem - od kilku do kilkunastu osób

Chcemy Ci zaproponować:

  • Umowę na zastępstwo (szacujemy, że do marca 2026)
  • Pracujemy hybrydowo - minimum 1 dzień z biura w tygodniu, żeby spotkania były efektywne
  • Na pewno mamy do siebie blisko, nasze biuro jest zaraz obok Dworca Głównego we Wrocławiu
  • System premiowy - uzależniony od wyników
  • Szkolenia to u nas podstawa! Chcemy się uczyć od Ciebie, ale jeśli potrzebujesz wsparcia to je zorganizujemy
  • Mamy dla Ciebie cały pakiet benefitów: opiekę medyczną Luxmed, kartę sportową Multisport, ubezpieczenie na życie, a nawet wsparcie psychologiczne