Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Junior PR & Influencer Marketing Specialist
new
Marketing
Ogilvy

Ogilvy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
Ms office
social media
pr
marketing
Opis stanowiska

Ogilvy– najlepsza sieć reklamowa wg rankingu WARC (przez cztery lata z rzędu 2021, 2022, 2023, 2024), jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w świecie reklamy. Ogilvy Poland pracuje na co dzień m.in. dla takich marek jak njumobile, Empik, TK Maxx, The Coca - Cola Company, Shell, Winiary czy Mondelez (Milka, Nussbeisser, Prince Polo). Agencja realizuje prace nagradzane na międzynarodowych festiwalach w Cannes Lions, D&AD i The One Show, Clio Awards.

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny udział w:
  • realizacji projektów dla międzynarodowych klientów agencji
  • koordynacji kampanii z influencerami
  • organizacji eventów i akcji specjalnych
  • pracy z podwykonawcami
  • prowadzeniu komunikacji klientów w mediach społecznościowych (IG, FB)
  • Tworzenie tekstów na potrzeby projektów
  • Tworzenie prezentacji i raportów
  • Bieżący kontakt z klientami, dziennikarzami (media relations), influencerami, celebrytami

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w agencji PR/ lub influencer marketingowej w branży beauty/lifestyle
  • Lekkie pióro oraz umiejętność tworzenia tekstów o różnorodnej tematyce i formie
  • Zainteresowanie i aktywne korzystanie z social mediów (IG, FB, TikTok)
  • Doskonała znajomość MS Office
  • Kreatywność, proaktywne podejście
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (codzienna praca w języku angielskim)

To oferujemy

  • Pracę przy realizacji ciekawych kampanii dla największych marek na rynku
  • Możliwość rozwoju
  • Opiekę medyczną o podwyższonym standardzie
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Praca hybrydowa (min. 2 dni w tygodniu w biurze)
  • Nowoczesne biuro
  • Dostęp do międzynarodowych kursów i szkoleń
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)