Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Content Creator_ka
new
Marketing
Okolice Ciała

Warszawa
8 500 - 12 000 PLNBrutto miesięcznie - Dowolna
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Content
kreatywność
social media
design
photoshop
Opis stanowiska

Do szybko rozwijającej się firmy z branży rozwoju osobistego i psychologicznego szukamy utalentowanej i kreatywnej osoby ze świetną znajomością aktualnych trendów w Social Media, która pomoże nam tworzyć angażujące materiały wideo, rolki i podcasty. Jeśli czujesz, że potrafisz tworzyć treści, które chwytają za serce, rozumiesz język filmu i bliskie są Ci tematy rozwoju osobistego i psychologi - to jesteśmy dobrym miejscem dla Ciebie.

Wraz z CV prosimy o przesłanie listu motywacyjnego lub wiadomości, która przybliży nam Twoją osobę.

O nas:

Okolice Ciała to firma z misją zmieniania ludzkiego życia. Tworzymy treści, warsztaty, eventy oraz campy dla tysięcy kobiet i mężczyzn w Polsce. Na stanowisku będziesz miał/miała okazję kreować i tworzyć content na social media firmy Okolice Ciała (100K) oraz współpracować przy contencie założycielki firmy, Marianny Gierszewskiej ( 250K ).

📝 Twoje zadania:

  • Tworzenie i montaż materiałów wideo dla różnych platform (YouTube, Instagram, Facebook)
  • Produkcja i montaż podcastów i videocastów edycja audio, dystrybucja i promocja
  • Obsługa kamery i sprzętu do nagrywania
  • Projektowanie atrakcyjnych grafik do wykorzystania w mediach społecznościowych i w materiałach promocyjnych
  • Praca z oświetleniem i dźwiękiem na kameralnych planach zdjęciowych
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu tworzenia spójnych i efektywnych kampanii marketingowych

✅ Umiejętności które cenimy

  • Doświadczenie w tworzeniu treści wideo, montażu i grafice - które możesz potwierdzić umiejętnościami i projektami
  • Znajomość programów do edycji wideo ( np. Adobe Premiere )
  • i grafiki ( np. Adobe Photoshop, Illustrator )
  • Umiejętność obsługi sprzętu do nagrywania wideo i audio
  • Kreatywność, samodzielność i umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy i umiejętne dotrzymywanie terminów
  • Rozumienie zasad działania Social Mediów

👉 Co u nas znajdziesz:

  • Mały i kameralny zespół, w którym łatwo się odnaleźć i dobrze pracować.
  • Pracę w pięknym biurze w Mokotowskiej kamienicy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Udział w dużych projektach ( planach zdjęciowych kursów, kilkudniowych wyjazdach na campy i eventy itp. )
  • Możliwość dołączenia do zespołu ludzi, którym zależy na zmianie życia wielu
  • Cotygodniowe lunche całym zespołem
  • Każdy piątek - zdalnie
8 500 - 12 000 PLN

Brutto miesięcznie - Dowolna