• Wszystkie ofertyKrakówSprzedażKierownik Sprzedaży ds. Lokalnych Sieci Aptek
    Kierownik Sprzedaży ds. Lokalnych Sieci Aptek
    Sprzedaż
    OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o.

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy
    skuteczna komunikacja
    Ms office
    zarządzanie zespołem
    sprzedaż

    Opis stanowiska

    KIEROWNIK SPRZEDAŻY DS.LOKALNYCH SIECI APTEK

    Miejsce pracy: obszar całej Polski

    Główne zadania:

    • zarządzanie zespołem Key Account Specialist, dedykowanym do obsługi lokalnych sieci aptecznych
    • szkolenie i rozwijanie podległego zespołu
    • zwiększanie skuteczności i efektywności podległego zespołu
    • diagnozowanie wyzwań i wspieranie zespołu w ich realizowaniu
    • realizowanie celów sprzedażowych i jakościowych
    • uczestniczenie w spotkaniach dotyczących strategii Trade/Marketing
    • raportowanie do Krajowego Kierownika Sprzedaży
    • praca w terenie z podległym zespołem

    Wymagania:

    • znajomość branży farmaceutycznej
    • doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika Regionalnego/Krajowego
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym min. 2 lata
    • wysokie umiejętności sprzedażowe, komunikatywne
    • umiejętność zarządzania i organizowania pracy własnej oraz pracy podległego zespołu
    • orientacja na wynik oraz osiąganie sukcesów sprzedażowych
    • dobra znajomość pakietu MS Office
    • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy na obszarze całej Polski

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i efektów pracy
    • prywatną opiekę medyczną , ubezpieczenie na życie
    • kartę Multi Sport , kartę lunchową
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku