Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Redaktor Telepolis.pl (Online Venture)
new
Media
Online Venture sp. z o.o.

4 000 - 6 000 PLNNetto miesięcznie - Dowolna
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
copywriting
Angielski
social media
Opis stanowiska

O nas

Online Venture to jedna z najszybciej rozwijających się grup mediowych w Polsce. Nasze portale, ⚽ Meczyki.pl, 🎮 PPE.pl i 📱 TELEPOLIS.pl odwiedzają miliony użytkowników miesięcznie, co czyni je jednymi z najważniejszych w swoich kategoriach tematycznych. Działamy na pograniczu IT i mediów tworząc rozproszoną organizację, zatrudniającą łącznie ponad 70 osób. Planujemy dalszy szybki rozwój nie porzucając jednocześnie kameralnej atmosfery.

O stanowisku

Twoja praca będzie polegać na pisaniu artykułów o tematyce

technologicznej i telekomunikacyjnej oraz edytowaniu treści na stronach grupy Online

Venture, głównie Telepolis.pl. Jednym z Twoich głównych zadań będzie również aktualizowanie

artykułów i dbanie o jakość treści. Wszystko z wykorzystaniem wiedzy branżowej, ale też

tej dotyczącej SEO oraz e-commerce.

Zadania

  • Wyszukiwanie i tworzenie newsów
  • Tworzenie treści SEO w tematyce technologicznej i telekomunikacyjnej
  • Dbanie o najwyższą jakość treści w zakresie poprawnej polszczyzny, aktualności informacji i rzetelnego przekazu.
  • Proponowanie tematów nowych artykułów/newsów na podstawie researchu
  • Współpraca z zespołem contentowym

Wymagania

  • Wiedza o nowych technologiach
  • Wiedza o telekomunikacji
  • Lekkie pióro
  • Chęć nauki i szybkie przyswajanie wiedzy
  • Umiejętność szybkiego pisania oraz pracy pod presją czasu
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym sprawne czytanie tekstu
  • Mile widziane doświadczenie w copywritingu SEO i edytowaniu contentu

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, o dzieło lub kontraktu B2B
  • Wynagrodzenie na poziomie 4000 - 6000 zł netto + VAT (na B2B), zależne od Twojego doświadczenia i efektywności
  • Premie okolicznościowe i cykliczne podwyżki wraz z rozwojem umiejętności
  • Publikacje na największym portalu o technologii w Polsce
  • Współpracę w ramach stale rozwijających się zespołów Telepolis i PPE
  • Rozwój w zakresie wiedzy o pozycjonowaniu, e-commerce i tech
4 000 - 6 000 PLN

Netto miesięcznie - Dowolna