Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Kadr i Płac
new
HR
OpsTalent

OpsTalent
Kraków
6 000 - 9 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Prawo pracy
ubezpieczenia społeczne
PPK
analityczne myślenie
język angielski
obsługa kadrowo-płacowa
OPTIMA Kadry-Płace
Microsoft Office
Mile widziane
wykształcenie kadrowe
Opis stanowiska

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

  • realizacja i koordynacja procesów kadrowych i płacowych
  • wsparcie merytoryczne zespołu kadrowo - płacowego,
  • naliczanie wynagrodzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • ścisła współpraca z działem księgowości i płac,
  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • prowadzenie ewidencji urlopów pracowniczych, zwolnień lekarskich,
  • rozliczanie czasu pracy,
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i przepisach podatkowych,
  • wiedza o wdrażaniu PPK, nadzór nad zgłoszeniami i rezygnacjami PPK
  • nadzór i zarządzanie dokumentacją personalną związaną z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie, mile widziane w obszarze administracji i kadr
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w obsłudze kadrowo-płacowej w średnim lub dużym przedsiębiorstwie
  • pełna znajomość z zakresu procesów kadrowych i płacowych
  • znajomość OPTIMA Kadry-Płace
  • znajomość obsługi MS Office, w szczególności Excel
  • znajomość przepisów prawa pracy, przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych i PPK
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • język angielski min. na poziomie B1/B2
  • skrupulatność
  • umiejętność pracy zespołowej
  • chęć kształcenia i doskonalenia się,
  • wykazywanie inicjatywy do podnoszenia efektywności organizacji pracy

To oferujemy:

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Stałe wynagrodzenie
  • Wyjątkową atmosferę opartą o wewnętrzną kulturę i wartości 5H
  • Kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie
  • Udział w inicjatywach pracowniczych (spotkania integracyjne, wymiana umiejętności)
  • Fotel masujący
  • Codziennie świeże warzywa, owoce oraz napoje: kawa, herbata, woda
6 000 - 9 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP