• Oferty
  • Wszystkie ofertyŚwiecieInneLekarz Rodzinny (POZ)
    Lekarz Rodzinny (POZ)
    Inne
    Optima Care sp. z o.o.

    Świecie
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    samodzielność
    dobra organizacja pracy
    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Optima Care sp. z o.o. specjalizująca się w obsłudze podmiotów segmentu ochrony zdrowia, należąca do lidera usług outsourcingowych dla biznesu.

    Lekarz Medycyny Rodzinnej (w POZ)

    Miejsce pracy: Świecie

    Zakres zadań:

    • udzielanie świadczeń zdrowotnych w POZ
    • zapewnienie wysokiej jakości opieki medycznej w placówce
    • zapewnienie zgodności pracy ze wszystkimi standardami medycznymi i etycznymi
    • współpraca z zespołem pozostałych specjalistów świadczących pracę w placówce

    Wymagania:

    • lekarz posiadający tytuł specjalisty w dziedzinie medycyny rodzinnej/ odbywający szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie medycyny rodzinnej/lekarz posiadający specjalizację I lub II stopnia w dziedzinie medycyny ogólnej/ lekarz posiadający specjalizację I lub II stopnia lub tytuł specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych (przyjmujący deklaracje wyboru świadczeniobiorców dorosłych)
    • gotowość do podjęcia pracy w pełnym wymiarze

    Oferujemy:

    • współpracę na podstawie kontraktu B2B
    • wynagrodzenie godzinowe w wysokości 200 zł netto +VAT (kontrakt B2B)
    • pracę w nowoczesnej placówce medycznej w miejscowości Świecie ul. Wyszyńskiego 15 (dogodny dojazd m.in. z Bydgoszczy – 30 minut drogą S5) z dostępem do niezbędnego sprzętu medycznego
    • pełną opiekę recepcyjną pacjenta
    • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
    • przyjazną atmosferę w miejscu pracy
    • wsparcie i możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń z innymi specjalistami w placówce