• Wszystkie ofertyKrakówSprzedażSprzedaż B2BKey Account Manager
    Key Account Manager
    new
    Sprzedaż
    Optimakers

    Optimakers

    2 593 - 5 187 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    zarządzanie budżetami

    skuteczna komunikacja

    Google Workspace

    HubSpot

    ERP

    umiejętności analityczne

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Hej! Szukamy Key Account Managera do naszej ekipy Optimakers!

    Opis roli

    Masz doświadczenie w budowaniu relacji z kluczowymi klientami? Potrafisz rozwijać i zarządzać strategicznymi partnerstwami? W takim razie szukamy właśnie Ciebie!

    Twoim zadaniem będzie dbanie o to, by nasi klienci byli zawsze zadowoleni z naszych usług. Na co dzień będziesz raportować bezpośrednio do Prezesa i współpracować z zespołami developerskimi, konsultacyjnymi oraz dosprzedaży. Praca zdalna? Jasne, że tak!

    O nas

    Może kilka słów o nas, żeby ułatwić sprawę. Jesteśmy firmą, która stworzyła systemy do zarządzania produkcją i magazynem od Optimakers. Oprogramowanie to służyć ma nie tylko zarządzaniu wszystkimi procesami w jednym miejscu, ale przede wszystkim ma pomóc zoptymalizować czas pracy, a także zredukować koszty. To pozwala zachować w portfelach naszych klientów pokaźne sumki. Stawiamy na przyjazną atmosferę pracy, gdzie każdy czuje się częścią czegoś większego. Działamy szybko, ale zawsze z głową!

    Byłoby super, gdybyś posiadał już jakieś doświadczenie w obszarze oprogramowania do zarządzania produkcją, magazynem, planowania produkcji itp. (koniecznie sprawdź czym się zajmujemy).

    Co musisz potrafić?

    • Budowanie relacji. Jesteś mistrzem w nawiązywaniu kontaktów i utrzymywaniu długotrwałych, strategicznych relacji z kluczowymi klientami.
    • Negocjacje. Potrafisz prowadzić skuteczne negocjacje, które przynoszą korzyści obu stronom.
    • Wysoki poziom wiedzy technologicznej. Potrafisz efektywnie współpracować z zespołem technicznym.
    • Komunikatywność. Potrafisz skutecznie komunikować się na różnych poziomach organizacyjnych, zarówno wewnątrz firmy, jak i zewnętrznie.
    • Sprzedaż B2B. Masz co najmniej 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B, szczególnie w branży ERP, WMS, MES.
    • Realizacja celów sprzedażowych. Skutecznie realizujesz cele sprzedażowe i strategię rozwoju firmy.
    • Analiza danych. Potrafisz analizować dane sprzedażowe, identyfikować trendy rynkowe i dostosowywać strategię do dynamicznie zmieniającego się otoczenia.
    • Doświadczenie z CRM. Znajomość zaawansowanych systemów CRM, takich jak HubSpot.
    • Znajomość branży. Doświadczenie w sprzedaży licencji i usług z zakresu ERP będzie mile widziane.
    • Szkolenia. Mile widziane są szkolenia z zakresu sprzedaży (np. Sandler, Customer Centric Selling).

    Co oferujemy:

    • Stałe wynagrodzenie co miesiąc na Twoim koncie (bez opóźnień) - stałe 10.000 zł + premie (łącznie zakładamy widełki do 20.000 zł netto) na fakturze (umowa B2B bez okresu próbnego!)
    • Pracę zdalną. Zawsze.
    • Oczywiście narzędzia potrzebne do pracy, takie jak telefon, komputer czy słuchawki. Powiedz czego potrzebujesz, a Cię wyposażymy!
    • Budżet benefitowy, byś sam zdecydował co będzie Cię cieszyć.
    • Nieograniczony budżet edukacyjny zgodny z ustaloną ścieżką rozwoju.
    • Spotkania na zjazdach integracyjnych (w różnych miejscach w Polsce) oraz imprezach firmowych.
    • Wsparcie w dojazdach. Pokrywamy koszty podróży do klientów.

    Proces rekrutacji:

    1. Wstępnie zweryfikujemy przesłane zgłoszenie w ciągu kilku dni.

    2. Wybrane grono kandydatów zaprosimy na zdalną rozmowę z Martą, by sprawdzić vibe.

    3. Zaprosimy Cię na spotkanie z Prezesem i dookreślenie roli i kompetencji.

    4. Otrzymasz od nas wstępne zadanie rekrutacyjne.

    5. Zaprosimy Cię do badania Harrison Assessment, w celu sprawdzenia dopasowania do roli.

    6. Finał – oferta i podpisanie umowy 🙂

    Jeśli uważasz, że ta rola jest stworzona właśnie dla Ciebie, aplikuj już teraz! Czekamy na Twoje zgłoszenie!

    2 593 - 5 187 USD

    B2B