Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Account Manager – Instytucje Publiczne
new
Sprzedaż
Orange

Orange
Jelenia Góra
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
dobra oranizacja
samodzielność
sprzedaż
Opis stanowiska

Kontrakt B2B

Twój zakres obowiązków:

  • pracuj na własnym portfelu klientów z obszaru Instytucji Publicznych, dbaj o ich rozwój i odpowiadaj na ich dynamicznie zmieniające się potrzeby w zakresie cyfrowej transformacji
  • zostań doradcą i sprzedawcą kompleksowych rozwiązań cyfrowych (telekomunikacyjnych, ICT, IoT, cybersecurity), w tym finansowanych z funduszy UE i grantów z budżetu centralnego
  • realizuj założone cele sprzedażowe
  • stale podnoś poziom wiedzy biznesowej i produktowej

Nasze wymagania:

  • masz potencjał aby zostać doradcą klienta w cyfrowej transformacji
  • masz doświadczenie w sprzedaży do klientów biznesowych
  • jesteś zaangażowany/a oraz chętnie zdobywasz wiedzę
  • posiadasz zdolności organizacyjne, działasz dynamicznie i samodzielnie

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne uzależnione od realizacji celów
  • program wdrożeniowy pod okiem mentora i trenera
  • stałe wsparcie dedykowanego menedżera
  • bogaty program szkoleń podnoszący wiedzę o rozwiązaniach telekomunikacyjnych, ICT, IoT, cybersecurity
  • rzetelne i stabilne partnerstwo

Zespół:

Jesteśmy Zespołem specjalizującym się w sprzedaży i doradztwie w zakresie usług telekomunikacyjnych ICT, IoT oraz cybersecurity.

Naszym zadaniem jest współpraca z dynamicznie rozwijającymi się klientami z sektora Instutucji Publicznych. Tworzymy na polskim rynku wyjątkową grupę ekspertów wspierających firmy w cyfrowej tranformcji. Chcesz rozwijać swoje kompetencje w tym zakresie? Czekamy na Twoją aplikację.