Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista/Specjalistka ds. Sprzedaży w firmowym Salonie Orange w Forum Gdańsk
new
Sprzedaż
Orange

Orange
Gdańsk
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
sprzedaż
obsługa klienta
Angielski
skuteczna komunikacja
praca w zespole
chęć rozwoju
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Sprzedaż usług Orange Polska.
  • Edukowanie Klientów o dostępnych dla nich ofertach, usługach oraz technologiach.
  • Udzielanie wsparcia technicznego Klientom w zakresie oferowanego sprzętu.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klientów
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Umiejętność słuchania, sprawnego komunikowania się i przekonywania
  • Zainteresowanie nowinkami technologicznymi
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Chęć rozwoju i łatwość uczenia się

Zespół:

Dołączysz do zgranego zespołu specjalistów z doświadczeniem sprzedażowym, otwartym na współpracę i budującym dobre relacje z Klientem. Gwarantujemy wsparcie w zakresie wdrożenia i rozwój kompetencji sprzedażowych. Rozwiniesz się w zakresie nowych technologii u wiodącego operatora telekomunikacyjnego.