Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Fotograf/Trener Fotografii Automatycznej
new
Inne
Orbitvu

Orbitvu
5 500 - 7 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Orbitvu
Orbitvu

Nasza przygoda z fotografią zaczęła się 20 lat temu, gdy narodziny fotografii cyfrowej i branży e-commerce stworzyły nowe potrzeby i ciekawe możliwości pokazania produktów online. Jako międzynarodowy lider na rynku fotografii zautomatyzowanej pracujemy w zespole liczącym ponad 150 osób na całym świecie. Nasze własne centra badań i rozwoju oraz przestrzenie produkcyjne to 4000 metrów kwadratowych zlokalizowanych w Europie. Działamy ramię w ramię z Canonem, Creative Force i Bright River, aby jak najbardziej uprościć proces kreatywny naszym klientom i dać im niezależność w wykonywaniu go od A do Z.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Fotografia
Angielski
Opis stanowiska

W Orbitvu tworzymy innowacyjne rozwiązania (hardware i software) automatyzujące fotografię. Jesteśmy polską firmą o międzynarodowym zasięgu, która od kilkunastu lat pomaga największym graczom e-commerce optymalizować produkcję zdjęć produktowych.

Obecnie do naszego działu Knowledge & Trainings poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Fotograf / Trener Fotografii Automatycznej

Miejsce pracy: obecnie Tarnowskie Góry, a docelowo Gliwice (Q3 2024)

Model pracy: praca stacjonarna

Wynagrodzenie: 5 500 - 7 000 brutto UoP

Dział Knowledge & Trainings w Orbitvu prowadzi projekty szkoleniowe dla klientów, dystrybutorów i partnerów. Podstawą naszej pracy jest edukowanie i dzielenie się wiedzą z zakresu obsługi urządzeń z naszego portfolio produktowego.

Zaaplikuj do nas, jeżeli:

  • Techniczne aspekty fotografii i pracy w studio fotograficznym, nie mają przed Tobą tajemnic;
  • Znasz podstawy wideofilmowania i montażu (mile widziane);
  • W swoim portfolio możesz pochwalić się doświadczeniem w fotografii produktowej;
  • Śledzisz nowe rozwiązania i technologie, skutecznie rozwiązujesz pojawiające się problemy ze sprzętem lub oprogramowaniem (połączenia z aparatem, komunikatory on-line, etc.);
  • Prowadziłeś szkolenia zarówno dla osób bez, jak i z wiedzą o fotografii, czujesz się dobrze będąc w centrum uwagi :)
  • Standardy obsługi klienta nie są Ci obce - potrafisz nawiązywać relacje zarówno w świecie online jak i offline;
  • English? Piece of cake! Komunikujesz się po angielsku na poziomie B2/C1 zarówno w mowie, jak i piśmie - posługujesz się również językiem technicznym (warunek konieczny);
  • Posiadasz czynne prawo jazdy (kategorii B).

Czym będziesz się zajmować:

  • Prowadzeniem szkoleń technicznych i prezentacji rozwiązań Orbitvu (hardware / software) dla klientów i partnerów firmy (przyszłych i obecnych);
  • Przygotowywaniem i współtworzenie materiałów szkoleniowych (filmy instruktażowe, prezentacje etc.);
  • Prezentowaniem rozwiązań firmy na targach branżowych / konferencjach (także za granicą, dlatego znajomość j. angielskiego jest niezbędna);
  • Zbieraniem opinii i wprowadzanie usprawnień w procesie szkoleniowym.

Zapraszamy Cię do zespołu, w którym:

  • Będziesz współpracować z zaangażowanym i lubiącym dzielić się wiedzą działem;
  • Zapewnimy Ci wdrożenie stanowiskowe;
  • Gwarantujemy otwartość na Twoje zdanie i pomysły;
  • Oferujemy możliwość współpracy w ramach UoP lub B2B;
  • Zapewniamy pakiet benefitów (m.in.: dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Luxmed, dofinansowanie do Medicover Sport, możliwość wykupienia grupowego ubezpieczenia na życie, platformę do nauki języka angielskiego, dodatkowy płatny dzień wolny na urodziny).

5 500 - 7 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP