Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Młodszy Specjalista AML
new
Finanse
Orion Software

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
Angielski
Opis stanowiska

Zadania:

  • Identyfikacja i weryfikacja tożsamości nowych użytkowników
  • indywidualnych oraz instytucjonalnych;
  • Weryfikacja obecności na listach sankcyjnych oraz PEP;
  • Identyfikacja i weryfikacja tożsamości beneficjentów rzeczywistych;
  • Tworzeniem dokumentacji wymaganej na potrzeby procesu KYC;
  • Stosowanie odpowiednich środków bezpieczeństwa finansowego w zależności od zidentyfikowanego poziomu ryzyka;
  • W określonych przypadkach, kontakt z klientem w celu pomocy przejścia przez proces KYC;
  • W określonych przypadkach aktualizacja KYC użytkowników.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów), preferowane kierunki:
  • prawo, administracja, bezpieczeństwo wewnętrzne, bankowość, finanse.
  • Umiejętności pracy w zespole oraz pod presją czasu.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej (zwłaszcza w trybie pracy zdalnej).
  • Samodzielności w realizacji powierzonych zadań.
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2 lub wyższym).
  • Zainteresowania tematyką kryptowalut oraz regulacji.
  • Proaktywnego podejścia do pracy w postaci czynnego udziału w projektach, proponowania zmian i ulepszeń w istniejących procesach.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w dowolnej branży z rynku finansowego w procesach związanych z AML/CFT, w szczególności KYC.
  • Znajomość przepisów AML na poziomie krajowym oraz wspólnotowym (UE).
  • Znajomość 2 języka obcego.
  • Certyfikacja potwierdzająca kwalifikacje AML.
  • Znajomość zagadnień związanych z kryptowalutami.

Co oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i stawiania pierwszych kroków w branży kryptowalutowej,
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę, w organizacji świadczącej usługi dla globalnych klientów,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość pracy zdalnej przez ogromną część czasu (okresowo spotykamy się w biurze w Katowicach),
  • Komputer Służbowy,
  • Regularne szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne pozwalające podnosić swoje kwalifikacje,
  • Kartę Multisport,
  • Opiekę medyczną Lux Med,
  • Lekcje angielskiego w godzinach pracy,
  • Możliwość skorzystania z apartamentów pracowniczych ulokowanych w Polsce oraz Europie.