• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaSEOMarketing Manager
    Marketing Manager
    new
    SEO
    Ornsson Solutions

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    SEM

    Canva

    Meta Ads

    Catch Up

    SEO

    marketing

    Google Ads

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jako Marketing Manager w naszej firmie, będziesz odgrywać kluczową rolę w tworzeniu i realizacji strategii komunikacji marketingowej dla sektora B2B.

    Wachlarz Twoich codziennych zadań będzie rozległy – od zadań strategicznych, po operacyjne. Wśród nich znajdziesz:

    • tworzenie i optymalizację kampanii marketingowych we współpracy z zarządem,
    • ścisłą współpracę z działem sprzedaży w celu generowania leadów,
    • tworzenie contentu marketingowego,
    • przygotowywanie i publikację treści na profile w mediach społecznościowych (np. LinkedIn, Facebook),
    • udział w promowaniu produktów z portfolio spółki - takich jak studia podyplomowe, konferencje oraz inne wydarzenia biznesowe,
    • odpowiedzialność za komunikację zewnętrzną i wewnętrzną.

    Oczekiwania:

    • minimum 2-3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w branży usług dla biznesu – warunek konieczny,
    • doświadczenie w konwertowaniu leadów z marketingu na sprzedaż i praca ze wskaźnikami, np. CTR, CPC, ROAS – warunek konieczny,
    • praktyczna znajomość narzędzi marketingowych (Google Ads, SEM, SEO, LinkedIn, Meta Ads, Canva, Catch Up, Adobe, obsługa Landing Pages),
    • orientacja biznesowa i umiejętność analitycznego myślenia,
    • umiejętność tworzenia adekwatnych i angażujących treści marketingowych dla dedykowanych grup docelowych,
    • chęć wykonywania zadań o różnym poziomie złożoności i odpowiedzialności.

    W zamian za zaangażowanie oferujemy:

    • realny wpływ na własny zakres zadań oraz strategię komunikacji marketingowej firmy,
    • płaską strukturę oraz brak korporacyjnej atmosfery w firmie,
    • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej, Multikafeterii, ubezpieczeń firmowych,
    • współpracę/ pracę w systemie hybrydowym,
    • preferowaną przez kandydata formę współpracy.