Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Documents and Records Control Senior Specialist
new
Support
OSGE

OSGE
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
wykształcenie wyższe
rozwiązywanie problemów
analityczne myślenie
Angielski
Office 365
sharepoint
OneDrive
DRC
Opis stanowiska

ORLEN Synthos Green Energy (OSGE) to spółka powołana przez PKN ORLEN S.A. i Synthos Green Energy S.A w celu wdrażania modułowych reaktorów jądrowych w Polsce w oparciu o technologię reaktora jądrowego BWRX-300 firmy GE Hitachi Nuclear Energy. Więcej informacji na stronie internetowej: https://osge.com/

Twoje obowiązki:

  • koordynowanie działań podwykonawców w ramach prowadzonych projektów z zakresu Documents and Records Control (DRC);
  • monitorowanie obiegu i archiwizacja dokumentacji projektowej i korporacyjnej;
  • bieżące wsparcie użytkowników aplikacji eDMS;
  • prowadzenie szkoleń z obsługi i zasad funkcjonowania oprogramowania eDMS;
  • kontrola jakości i standardów dokumentacji przygotowywanej przez OSGE oraz dostawców i partnerów;
  • przygotowanie raportów, prezentacji i innych dokumentów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne dotyczących prowadzonych projektów;
  • udział w projektowaniu i wdrażaniu procesów przepływu informacji i dokumentacji;
  • raportowanie postępów w dostarczaniu dokumentacji;
  • prowadzenie szkoleń dla dostawców i pracowników Spółki z zakresu odpowiedzialności zespołu DRC;
  • wsparcie pracowników pod kątem obiegu dokumentacji w OSGE;
  • współudział we wdrażaniu Nuclear Safety Culture;
  • współudział w podejmowaniu działań w celu poprawy efektywności i jakości pracy - krzewienie EXCELLENCE CULTURE.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • umiejętność rozwiązywania problemów i analityczne myślenie;
  • ogólna wiedza na temat sektora energetycznego w Polsce;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2);
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office 365, Sharepoint, Onedrive itp.

Oferujemy:

  • umowę o pracę – pełny etat
  • miejsce świadczenia pracy: siedziba Spółki;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • pracę w zespole doświadczonych pracowników;
  • bardzo dobrą atmosferę i pracę zespołową;
  • prywatną opiekę medyczną.

ORLEN Synthos Green Energy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000975672, NIP 5252910856, kapitał zakładowy 32 918 000,00 zł