Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista / Specjalistka ds. PR
new
Media
P4 Sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
social media
kreatywność
Opis stanowiska

Zakres zadań:

· Aktywna komunikacja z mediami telekomunikacyjnymi i technologicznymi.

· Przygotowywanie materiałów prasowych.

· Organizacja wydarzeń dla mediów.

· Tworzenie i publikowanie wpisów na bloga i na profile w social mediach.

Poszukujemy Ciebie, jeśli:

· Masz kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub doświadczenie dziennikarskie w branży związanej z tematyką nowych technologii i/lub telekomunikacji.

· Masz doświadczenie w zakresie wykorzystywania social mediów w działaniach PR.

· Znasz rynek mediów technologicznych i/lub telekomunikacyjnych, w tym dziennikarzy.

· Potrafisz budować relacje z mediami.

· Interesujesz się technologią konsumencką.

· Jesteś kreatywna/kreatywny – potrafisz znajdować tematy atrakcyjne z punktu widzenia mediów.

· Znasz język angielski na poziomie bardzo dobrym (potrafisz swobodnie prowadzić rozmowę i pisać w tym języku).

· Masz wykształcenie wyższe (lub jesteś w trakcie jego zdobywania).

Oferujemy:

· Umowa o pracę

· Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia

· Praca hybrydowa (office + home office)

· Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne

· Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, Tidal) oraz zniżki pracownicze

· Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (m.in. karty sportowe, vouchery)

· Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę

· Dodatkowy benefit świąteczny

· Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną