Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Elektryk utrzymania ruchu
Inżynieria
Paretti

Paretti
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
elektryka
hydraulika
Schematy
Siemens S7
1 kV
pneumatyka
Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Montowanie aparatów elektrycznych w szafach sterowniczych,
  • Dokonywanie pomiarów i odpowiednich regulacji z wymaganą dokładnością wg dokumentacji technicznej i aparatury pomiarowej;
  • Diagnozowanie stanu technicznego maszyn będących w eksploatacji, wykonywanie okresowych przeglądów i wpisów do kart przeglądów,
  • Lokalizowanie i usuwanie usterek elektrycznych i mechanicznych.

Wymagania stanowiska:

  • Wykształcenie o profilu technicznym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Kompetencje w naprawie awarii z zakresu elektrotechniki przemysłowej maszyn i urządzeń
  • Praktyka w wykonywaniu działań związanych z instalacją i montażem
  • Umiejętność pracy ze schematami elektrycznymi/hydraulicznymi oraz posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Znajomość automatyki i sterowania maszynami i urządzeniami, a także preferowana znajomość sterowania SIEMENS S7
  • Uprawnienia energetyczne do 1 kV
  • Znajomość hydrauliki siłowej i pneumatyki maszyn i urządzeń

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej renomie i uznaniu w branży
  • Szansę na realizację własnych pomysłów i współpracę z klientami o międzynarodowym zasięgu
  • Możliwość rozwoju zawodowego