Oferty Pracy - Rocket Jobs

Specjalista ds. usług finansowych z j. francuskim
Finanse
Paretti

Paretti
Kraków
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
francuski
Angielski
księgowość
bankowość
wykształcenie wyższe
samodzielność
rozwiązywanie problemów
Mile widziane
swift
ms excel
CRM
outlook
Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • prace dochodzeniowo-regulacyjne (potwierdzanie wykonanie, korekty rachunkowe, zwroty środków, modyfikacje instrukcji, wnioski o sortowanie, kopie dokumentów potwierdzających itp.)
  • bezpośredni kontakt z pracownikami Klienta oraz przedsatwicielami innych banków przez telefon, e-mail oraz komunikaty systemowe (w języku francuskim i angielskim)
  • lokalizacja zmian i usprawnień wymagających wdrożenia

Wymagania stanowiska:

  • biegła znajomość języka francuskiego (C1)
  • dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • minimum rok doświadczenia w finansach/księgowości/bankowości
  • samodzielność i zdolność do rozwiązywania problemów, nawet dla procesów niedokumentowanych
  • wykształcenie wyższe- licencjat lub status studenta

Mile widziane:

  • znajomość komunikacji międzybankowej - komunikaty SWIFT oraz narzędzi MS Excel, Outlook i CRM

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa o pracę, zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę
  • praca na pełny etat
  • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • liczne i nietsandardowe benefity, m.in. dostęp do platform rozrywkowych oraz wspomagający rozwój zawodowy i osobisty
  • praca w branży przyszłości
  • praca dostępna w lokalizacjach: Kraków/Katowice/Opole