Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Technik Utrzymania Ruchu
Inżynieria
Paretti

Paretti
Opole
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
hydraulika
pneumatyka
eliminowanie awarii
elektrotechnika
Mile widziane
wykształcenie techniczne
uprawnienia 1kV
Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • instalowanie aparatów elektrycznych w szafach sterowniczych
  • badanie stanu technicznego maszyn na bieżąco eksploatowanych, wykonywanie okresowych przeglądów, raportowanie
  • wyszukiwanie uszkodzeń mechanicznych i elektrycznych i ich bieżące usuwanie
  • wykonywanie pomiarów i odpowiednich regulacji wg dokumentacji technicznej i urządzeń pomiarowych

Wymagania stanowiska:

  • Wykształcenie techniczne mile widziane
  • Doświadczeniu w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość hydrauliki i pneumatyki maszyn i urządzeń
  • Mile widziane uprawnienia do 1kV
  • Umiejętność eliminowania awarii z elektrotechniki przemysłowej maszyn i urządzeń
  • Znajomość automatyki i sterowania maszyn

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w nowoczesnej firmie która stale się rozwija
  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę, zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Stały rozwój zawodowy, realizowanie i wspieranie własnych pomysłów