Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Technik Utrzymania Ruchu
Inżynieria
Paretti

Paretti
Opole
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
automatyka przemysłowa
Czytanie schematów
MIG MAG
SEP gr. I, II, III
obsługa techniczna maszyn
Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie bieżącego utrzymania linii technologicznych oraz towarzyszącej infrastruktury w zakresie elektromechaniki
  • Usuwanie awarii, usterek, wykonywanie remontów, przeglądy urządzeń i instalacji elektrycznych i elektromechanicznych
  • Wykonywanie okresowych przeglądów, realizacja działań prewencyjnych zgodnie z ustalonym harmonogramem
  • Wykonywanie diagnostyki układów napędowych i elementów maszyn, działania zapewniające ciągłość produkcji
  • Zapewnienie doboru optymalnych parametrów pracy maszyn, urządzeń i instalacji w celu maksymalizowania wydajności i efektywności linii produkcyjnej
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi, wykonywanie schematów elektrycznych prostych połączeń systemów sterowania i zamawianie części zamiennych

Wymagania stanowiska:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Wiedza techniczna z zakresu budowy maszyn i urządzeń
  • Znajomość układów automatyki przemysłowej, umiejętność czytania schematów
  • Doświadczenie w obsłudze technicznej maszyn i urządzeń zautomatyzowanych w pracy na stanowisku elektromechanika w firmie produkcyjnej
  • Umiejętność i uprawnienia do spawania MIG MAG
  • Mile widziana znajomość środowiska sterowania Allen-Bradley
  • Uprawnienia eksploatacyjne SEP gr. I, II, III

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej grupie specjalistów
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie( premie + dodatki)
  • Pracę w systemie zmianowym 6-14/14-22
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Pakiet benefitów ( karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, imprezy integracyjne)