Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Technolog produkcji
Inżynieria
Paretti

Paretti
Opole
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
wykształcenie wyższe
Technologia żywności
inżynieria przem.spoż.
Angielski
analityczne myślenie
HACCAP
ISO
Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie opracowań dotyczących walidacji parametrów, pozwalających na wprowadzanie zmian w procesie technologicznym celem optymalizacji.
  • Wsparcie w przygotowywaniu i przeprowadzaniu prób technologicznych.
  • Wsparcie w opracowywaniu i aktualizacji dokumentacji technologicznej, receptur oraz instrukcji/procedur.
  • Zbieranie i weryfikacja danych umożliwiających wykonanie kalkulacji cenowych nowych produktów.
  • Analiza oraz prowadzenie działań usprawniających proces pod kątem minimalizacji strat materiałowych i wydajnościowych oraz inicjowanie i uczestnictwo w projektach związanych z tą tematyką.

Wymagania stanowiska:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: technologia żywności, inżynieria przem.spoż.
  • Znajomość przepisów prawa żywnościowego w Polsce i UE.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Umiejętność analizy i interpretacji wyników.
  • Zdolność logicznego i analitycznego myślenia.
  • Znajomość HACCAP, ISO

Oferujemy:

  • Pracę w firmie nastawionej na rozwój pracowników
  • Podnoszenie kwalifikacji, zdobywanie nowych uprawnień
  • Dobre wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów: dofinansowanie dojazdu do pracy, kartę MultiSport, kartę LUX MED, dofinansowanie do nauki.