• Wszystkie ofertyKrakówDesignUX/UISkilled Junior UI Designer (part-time)
    Skilled Junior UI Designer (part-time)
    Design
    Parkalot.io

    Parkalot.io

    Kraków
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoD, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    design
    Figma
    UI
    responsive design
    UI Design

    Mile widziane

    Prototyping
    ux
    UX Research

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Poszukujemy kreatywnego Junior UI Designera, który będzie odpowiedzialny za projektowanie interfejsów użytkownika dla naszych produktów. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie współpracować z zespołem programistów wspierając wizualną stronę naszych aplikacji. Są to:

    • Parkalot.io - system do zarządzania parkingami firmowymi
    • Deskbooking.app - system do rezerwacji biurek
    • Poola.app - aplikacja ułatwiająca carpooling w firmie (dojazd do pracy ze współpracownikami)

    Oferujemy

    1. Stawkę godzinową: 40-70 zł brutto/h - wymiar etatu do ustalenia.
    2. Pracę hybrydową
    3. Atmosferę wolną od korporacyjnych sztywności
    4. Multisport/ Luxmed
    5. Ciągły rozwój, ale na serio (posiadamy portfolio 3 różnych produktów, które różnią się klientem docelowym)

    Wymagania

    • Znajomość narzędzi projektowych:
    • Doświadczenie w pracy z Figma.
    • Znajomość dowolnego narzędzia do pracy z grafiką bitmapową
    • Umiejętności projektowe:
    • Umiejętność tworzenia wireframe'ów, layoutów i prototypów potwierdzona portfolio
    • Znajomość zasad projektowania wizualnego, w tym typografii, systemów siatek, teorii koloru oraz ikonografii.
    • Doświadczenie - Minimum 1 rok doświadczenia komercyjnego w projektowaniu interfejsów.
    • Umiejętności miękkie - dobre umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy w zespole.
    • Język angielski lub polski - Znajomość języka angielskiego bądź polskiego na poziomie komunikatywnym.
    1 740 - 2 072 USD

    Umowa o dzieło

    B2B